Czy Klaudia El Dursi złamała kwarantannę, odwiedzając Wujaszka Liestyle? SONDA

2020-03-29 9:30 nk
Klaudia El Dursi
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Klaudia El Dursi wróciła niedawno z Bali, gdzie kręciła program Hotel Paradise, którego jest prowadzącą. Choć po wylądowaniu obowiązuje ją 14-dniowa kwarantanna, modelka wstąpiła po drodze do Wujaszka Liestyle po własnoręcznie upieczony przez niego chleb. Relacja, jaką zaieściła na Instagramie, wywołała kontrowersje! Słusznie? Co o tym sądzicie?

Klaudia El Dursi wywołała ostatnio kontrowersje swoim zachowaniem po powrocie do Polski. Modelka aż trzy miesiące spędziła na Bali, gdzie brała udział w zdjęciach do programu Hotel Paradise. Niestety, pod koniec pracy okazało się, że w Polsce ogłoszono stan zagrożenia epidemicznego, a potem epidemii. Granice zostały zamknięte, a loty liniowe - odwołane. Celebrytka jeszcze kilka tygodni czekać na czarter do kraju. Od momentu wylądowania obowiązuje ją 14-dniowa kwarantanna domowa.

Klaudia El Dursi złamała kwarantannę?

Powrót do domu Klaudia El Dursi relacjonowała na Instagramie. Wrzuciła m.in. filmik, na którym widać, jak podjeżdża pod dom Wujaszka Liestyle i odbiera od niego domowej roboty chleb, a sama obdarowuje go pamiątkami z Bali. No i rozpętała się afera!

Wielu internautów uznało, że Klaudia El Dursi złamała kwarantannę, spotykając się z kolegą, zamiast pojechać prosto do domu, jak mówi przepis. Ona sama wyjaśniała w specjalnie nagranym story, że przecież miała na powrót do domu 24 godziny, zatrzymała się po drodze tylko w tym jednym miejscu, nie zbliżała się do nikogo, a prezenty zostały przekazane w bezpieczny sposób.

Czy Waszym zdaniem Klaudia El Dursi złamała zasady kwarantanny? Za to w Polsce grozi nawet 5 tysięcy złotych kary!

Dodajmy, że od tamtej pory modelka siedzi grzecznie w domu i nie widuje się nawet ze swoimi dziećmi, by nie narazić ich na ewentualne zakażenie koronawirusem.

Co sądzicie o tej sytuacji?

NAJNOWSZE