Czterdziestka Kasi Cichopek. Tak zmieniała się polska seks-bomba! [GALERIA]

Katarzyna Cichopek
Autor: WBF

Jest aktorką, prezenterką telewizyjną, a z wykształcenia psychologiem. Kasia Cichopek, bo o niej mowa, należy do grona najpopularniejszych gwiazd ekranu. W tym roku, choć ciężko w to uwierzyć, kończy 40 lat. Trzeba przyznać, że od chwili swojego debiutu lśni tym samym blaskiem.

Kasia Cichopek kończy 40 lat! Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek ma za sobą prawdziwie przełomowy rok. W marcu gwiazda ekranu oficjalnie poinformowała, że rozstaje się ze swoim mężem, Marcinem Hakielem. Trudności w życiu prywatnym nie przeszkodziły jej jednak w doskonałym zarządzaniu swoją karierą. Cichopek sprawdziła się między innymi w roli prowadzącej Pytanie na śniadanie, festiwalu w Opolu czy Wakacyjnej Trasy Dwójki. Aktorka ani na moment nie zeszła też z planu serialu, który zapewnił jej wielką popularność, czyli M jak miłość. Kasia Cichopek jest związana z produkcją właściwie od samego początku. Gdy poznaliśmy ją jako Kingę Zduńską, gwiazda show-biznesu miała zaledwie 18 lat. Na oczach całej Polski przeszła przemianę z uroczej nastolatki w prawdziwą seksbombę.

Viki Gabor - wygrana Eurowizja, miliony odsłon w sieci i wielkie hity. A to wszystko jeszcze przed osiemnastką!

Sonda
Obserwujesz Katarzynę Cichopek?

Kasia Cichopek kończy 40 lat

Chociaż Kasia Cichopek zaczynała karierę ponad 20 lat temu, do dzisiaj uchodzi za jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Na samym Instagramie śledzi ją pół miliona osób! Znana z serialu M jak miłość aktorka jest nie tylko osobowością medialną, ale i świetną bizneswoman. Kasia Cichopek ma na swoim koncie między innymi poradniki dotyczące zdrowego odżywiania, jak i odzyskania formy po ciąży. Wspólnie z byłym już mężem Marcinem Hakielem prowadziła także szkoły tańca. Sprawdźcie, jak się zmieniła na przestrzeni lat.

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE