Cruz Beckham sprzedaje „uszkodzoną” bluzę Louis Vuitton. Fani: „Dzieciak dostał to za darmo”

2021-01-18 15:00 AM
Cruz Beckham
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Sprzedaż używanych ubrań to popularna praktyka na całym świecie. Coraz więcej osób robi tzw. wyprzedaż szafy, dzięki czemu nie tylko zasilają swoje portfele ale także dają drugie życie ubraniom. Podobnie zrobił Cruz Beckham, jednak on zamiast z zachwytem, spotkał się z hejtem…

Na całym świecie popularne są strony internetowe, które dają internautom możliwość pozbycia się używanych ubrań i zarobienia na tym trochę pieniędzy. Popularne stały się także wyprzedaże organizowane przez gwiazdy. Takie ubrania rozchodzą się jak świeże bułeczki, no bo kto nie chciałby założyć ubrań, które wcześniej należało do gwiazdy?

Niestety taka wyprzedaż musi być dobrze przemyślana, przykład Cruza Beckhama pokazuje, że nie zawsze jest to dobrze przyjmowane. Na Instagramie najmłodszy syn Victorii i Davida Beckhamów ogłosił, że sprzedaje używaną i uszkodzoną ale jedyną w swoim rodzaju bluzę z kapturem Louis Vuitton / Supreme. Słowo uszkodzona w tym znaczeniu jest dosyć wyolbrzymione, bluzie brakowało po prostu części sznurka.

I choć z pewnością część fanów 15-latka ucieszyła się na myśl o zakupie bluzy od niego, to pojawił się jeszcze jednen problem. Mianowicie cena! Bluza z 2017 roku pojawiła się na instagramowym koncie @SneakerBratz, z możliwością licytacji od kwoty 45 000 dolarów lub tzw. opcja kup teraz za 150 000 dolarów!

CRUZ BECKHAM SWOIM ZACHOWANIEM ROZWŚCIECZYŁ INTERNAUTÓW

Jednak nie tylko cena wzbudziła spore kontrowersje. Również podejście Cruza do całej sprawy. Jak dowiedzieli się fani, nastolatek bluzę miał otrzymać za darmo od Kim Jonesa, który wówczas był związany z domem domy. Pod usuniętym już postem na Instagramie posypały się negatywne komentarze. Jeden z nich brzmiał tak:

Mógł zrobić aukcję charytatywną… dzieciak dostał to za darmo.

Inni internauci zarzucali Cruzowi, że znacznie zawyżył cenę ubrania, twierdząc, że nie powinna kosztować więcej niż kilkaset dolarów…

A Wy co o tym sądzicie, Cruz Beckham przesadził?

ESKA XD #014
NAJNOWSZE