Cristiano Ronaldo znowu z dziećmi i mamą! "Bądźmy wdzięczni za wszystko, co się liczy"

2020-03-30 17:56 nk
Cristiano Ronaldo
Autor: Joaquim Ferreira via www.imago-images.de/Imago Sport and News/Ea

Cristiano Ronaldo zakończył 14-dniową kwarantannę po tym, jak u jednego z jego kolegów z Juventusu Turyn wykryto koronawirusa. Słynny piłkarz nie kryje radości z tego, że znowu może spędzać czas z rodziną.

W 1. połowie marca świat obiegła informacja, że Daniele Rugani przeszedł pozytywnie test na koronawirusa. Zachodziło podejrzenie, że piłkarz Juventusu Turyn mógł zarazić chorobą swoich kolegów z drużyny. Dlatego wszyscy zawodnicy zostali skierowani na obowiązkową kwarantannę domową.

Cristiano Ronaldo znowu z rodziną

Cristiano Ronaldo w ramach kwarantanny zaszył się w swojej posiadłości na Maderze. Paparazzi przyłapali piłkarza, gdy ten opalał się na tarasie. Trudno się dziwić jego złemu humorowi w tamtym czasie - sportowiec nie mógł spędzać czasu z ukochaną żoną i dziećmi, a jego chora mama leżała w tym czasie w szpitalu.

Na szczęście w przypadku Cristiano Ronaldo przyszedł w końcu happy end! CR7 zakończył kwarantannę, a jego mama wróciła do domu!

Czuję się naprawdę wdzięczny za to, że moja mama wróciła do domu ze szpitala i dochodzi do siebie. Opiekujcie się swoimi rodzinami i ludźmi, których kochacie.

- napisał Cristiano na Instagramie, publikując zdjęcie z mamą.

Na najnowszej fotce na Instagramie z kolei Ronaldo relaksuje się na kanapie w towarzystwie swoich dzieci.

W tym trudnym momencie dla całego świata, bądźmy wdzięczni za rzeczy, które się liczą - nasze zdrowie, naszą rodzinę, naszych ukochanych. Zostańcie w domu i pomóżmy wszystkim pracownikom służby zdrowia, którzy walczą o uratowanie żyć.

- brzmi post piłkarza.

NAJNOWSZE