Cristiano Ronaldo ożenił się? Georgina Rodriguez chyba właśnie POTWIERDZIŁA ŚLUB!

2020-01-28 14:16 nk
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
Autor: Francis Gonz/East News

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są już małżeństwem? Choć para oficjalnie nie przyznała się do ślubu, takie plotki krążą już od kilku miesięcy. Modelka chyba właśnie niechcący je potwierdziła w swoim urodzinowym poście na Instagramie! Przeczytajcie jej wzruszające słowa, adresowane do MĘŻA!

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez od 2017 roku tworzą udany związek. Świadczy o tym choćby fakt, że piękna Hiszpanka świetnie dogaduje się z najstarszym synem piłkarza, Cristiano Juniorem. Zakochani wspólnie wychowują czworo dzieci: 9-letniego Cristiano Ronaldo Jr., dwuletnie bliźniaki Evę Marię Dos Santos i Mateo Ronaldo oraz dwuletnią córkę Alanę Martinę Dos Santos. Troje pierwszych dzieci urodziła gwieździe sportu surogatka. W międzyczasie CR7 związał się z Georginą, która wkrótce zaszła w ciążę.

Georgina Rodriguez JUŻ żoną Cristiano Ronaldo?!

Od jakiegoś czasu mówi się, że Georgina i Cristiano szykują się do wielkiego ślubu we Włoszech. Nie jest tajemnicą, że para się zaręczyła. W listopadzie natomiast pojawiły się plotki, że zakochani już się pobrali podczas sekretnej ceremonii! Wygląda na to, że te plotki właśnie się potwierdziły!

Georgina Rodriguez właśnie skończyła 26 lat. Z tej okazji modelka zamieściła na Instagramie zdjęcia i filmiki z kameralnego rodzinnego świętowania urodzin. Dołączyła wpis, w którym dziękuje swojemu MĘŻOWI!

Szczęśliwa 2️⃣6️⃣ dla mnie, bardzo szczęśliwa. Nie mogłabym prosić życia o więcej. Po prostu dużo zdrowia dla mojej rodziny i dla mnie oraz bym zawsze mogła cieszyć się nimi. Dziękuję wszystkim za życzenia, kwiaty i wyrazy miłości ✨💓 I dziękuję mojemu mężowi za to, że dał mi to, co najlepsze w życiu, nasze dzieci. Kocham Cię 💓⭐️

- napisała Georgina na Instagramie.

Myślicie, że to tylko taki skrót myślowy, czy Cristiano Ronaldo jest już po ślubie?

NAJNOWSZE