Cristiano Ronaldo już tak nie wygląda. Tygodnie bez fryzjera zrobiły swoje!

2020-05-27 13:20 kp
Cristiano Ronaldo
Autor: FRANCK FIFE/AFP/East News

Wizyta u fryzjera jest w czasach pandemii jednym z najtrudniejszych przedsięwzięć, które wcześniej wydawały się jedną z najbardziej banalnych spraw na świecie! Dostanie się do salonu fryzjerskiego po tygodniach epidemii wcale nie jest proste, bo chętnych nie brakuje. Wygląda na to, że z walki o miejsce na fotelu zrezygnował już Cristiano Ronaldo. Podoba Wam się jego nowy styl?

Wszyscy żyjemy od wielu dni nadzieją, że najgorszy etap pandemii koronawirusa już za nami. Ostatnio coraz częściej wychodzimy z domu i z zachowaniem bezpieczeństwa widujemy się z bliskimi. Wciąż jednak są branże, w którym obostrzenia i surowe zasady wciąż obowiązują - jak branża fryzjerska. W Polsce fryzjerzy pracują już od ponad tygodnia i z całą pewnością można powiedzieć, że tylu klientów nie mieli jeszcze nigdy. Po tygodniach bez strzyżenia każdy marzy o nowej fryzurze!

No, prawie każdy. Cristiano Ronaldo, znany dotąd z zawsze idealnie przyciętych włosów i ułożonej fryzury na każdym meczu, najwyraźniej polubił swoje dłuższe włosy, których doczekał się w trakcie kwarantanny. I zamiast czym prędzej skorzystać z otwartych salonów fryzjerskich, pochwalił się na swoim Instagramie... falami!

Nowa fryzura Cristiano Ronaldo

Fani Cristiano Ronaldo doskonale wiedzą, że poza sportem piłkarz doskonale odnajduje się w temacie mody i urody. Dotąd CR7 wiele razy eksperymentował z najróżniejszymi fryzurami, od krótkiego jeża po małą kitkę z wyciętymi bokami, którą z dumą prezentował w lutym - krótko przed lockdownem. Teraz Cristiano Ronaldo zadebiutował na Instagramie z nową fryzurą - boki zdążył w czasie kwarantanny odrosnąć i teraz piłkarz może pochwalić się pięknymi falami.

Zatwierdzacie?

- zapytał fanów pod zdjęciem.

Zatwierdzamy! Zobaczcie nową fryzurę CR7!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Approved ? 🤔 Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)
Krzysztof Krawczyk wyznaje miłość pielęgniarkom. #Hot16Challenge2

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE