Deva Cassel - córka Moniki Bellucci podbija świat mody

i

Autor: AA/ABACA/Abaca/East News Deva Cassel - córka Moniki Bellucci podbija świat mody (zdjęcie poglądowe)

Córka Moniki Bellucci podbija świat mody! Jest równie piękna, co matka?

2022-06-11 17:38

Deva Cassel to córka włoskiej aktorki i ikony piękna Moniki Bellucci oraz francuskiego aktora i reżysera Vincenta Cassela. Choć dziewczyna ma dopiero 17 lat już podbija świat mody, a jej konto na Instagramie śledzą tysiące internautów. Ponadto, odziedziczyła urodę po mamie, co wróży jej wielką karierę!

Monica Bellucci to znana aktorka i seksbomba, która od lat zachwyca Hollywood. Włoska piękność przez 14 lat była żoną francuskiego filmowca Vincenta Cassela, z którym na dwie córki - Devę i Léonie. Choć rodzice trzymali dziewczynki z dala od życia publicznego, by zapewnić im normalne dzieciństwo, Deva znalazła się na ustach całego świata. Choć ma dopiero 17 lat, już spełnia się jako modelka, nawiązując współprace z prestiżowymi markami. Jej zdjęcia zachwycają, zwłaszcza, że po matce odziedziczyła urodę i seksapil!

Deva Cassel - córka Moniki Bellucci podbija świat mody

Deva Cassel wzięła już udział w licznych kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych dla znanych, prestiżowych marek, jak Dolce & Gabbana, Valentino i Prada. Efektami swojej pracy chętnie dzieli się w mediach społecznościowych, a jej zdjęcia dosłownie zachwycają! Zobaczcie sami.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan wściekła na prokuraturę. Poruszyła cały internet