Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa? "Dostałam telefon, czy zgadzam się na intubację"

2020-03-27 20:09 kp
Kasia Kowalska
Autor: WBF

Kasia Kowalska i jej bliscy przechodzą dramat. 22-letnia córka wokalistki w ciężkim stanie przebywa w szpitalu i wiele wskazuje na to, że ma koronawirusa. Piosenkarka zamieściła na Instagramie dramatyczne video, na którym opowiedziała o sytuacji i przede wszystkim ostrzegła wszystkich innych - nie wychodźcie z domu. Zobaczcie nagranie Kasi Kowalskiej.

Koronawirus bezlitośnie dotyka kolejnych ludzi na całym świecie. Mimo apeli, wciąż są jednak osoby, które lekceważą zagrożenia i polecenie pozostania w domu. Do nich właśnie zwróciła się w dramatycznym apelu Kasia Kowalska. Córka wokalistki przebywa w ciężkim stanie w szpitalu i choć Kasia wprost nie potwierdziła przyczyny hospitalizacji córki, wiele wskazuje na to, że powodem jest zakażenie Covid-19.

Dramatyczny apel wokalistki o pozostanie w domu wskazuje na to, że możliwe jest, iż córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. 22-latka przebywa w szpitalu w Anglii, a jej słynna mama prosi - zastanówcie się, czy musicie wychodzić z domu.

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa?

Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka, z pytaniem, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę jest to konieczne. Zainspirował mnie do tego filmiku jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Powiedział: "Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje". Nie wiem... Nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu.

- powiedziała na nagraniu Kasia Kowalska.

Córka Kasi Kowalskiej od kilku lat mieszka w Londynie. Choć wokalistka zablokowała możliwość dodawania komentarzy pod swoim nagraniem, nie ma wątpliwości, że wszyscy jej fani gorąco trzymają kciuki za powrót jej córki do zdrowia.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#bezkomentarza Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)
Polacy dziękują lekarzom i pielęgniarkom za walkę z koronawirusem.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE