Córka Eminema to kopia słynnego rapera! Co dziś robi Hailie Jade Mathers?

2021-09-26 12:02 AM
Hailie Jade Scott
Autor: 0000001/Reporter

Córka Eminema i jednocześnie jego największa inspiracja wyrosła na piękną kobietę. Czym się dzisiaj zajmuje i dlaczego tak niewiele osób wie, kim naprawdę jest? O tym przeczytacie na Hotplota.pl.

Hailie Jade Mathers to jedyna biologiczna córka Eminema. Na świat przyszła w 1995 roku, co oznacza, że w tym roku skończy 26 lat, dokładnie 25 grudnia. Od początku życia jest dla rapera wielką inspiracją. Wielokrotnie w utworach Eminem wspominał o niej.

Mamą Hailie jest Kimberley Anne Scott, z którą Eminem dwa razy był żonaty i również dwa razy się rozwodził.

Eminem w wielu wywiadach podkreślał, że Hailie to jego oczko w głowie i największa inspiracja.

Hailie Jade Mathers – co dzisiaj robi córka Eminema?

Hailie Jade Mathers w porównaniu do innych dzieci znanych rodziców nie ma zamiaru na każdym podkreślać, czyją jest córką. Niewiele osób łączy ją nawet z raperem. Również w jej social mediach na próżno szukać fotek ze sławnym tatą. 

Czym dzisiaj zajmuje się Hailie Jade?

Hailie z powodzeniem prowadzi konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 2 miliony osób. Jeszcze niedawno dziewczyna podkreślała, że nie ma na sobie pomysłu. Jednak podobno kiedy wystartowała z kontem na Insta, pokochała posty dotyczące mody oraz makijażu. To tam inspiruje inne dziewczyny i chętnie wrzuca piękne fotki. Jej konto jest w całości bardzo dopracowane.

witam w moim nieprzewidywalnym życiu

 – zaprasza na swój IG córka rapera.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Tak, odessałam sobie tłuszcz. Wyjątkowo nie z brzucha, ale z policzków. A odkąd rzuciłam picie, naprawdę widzę rezultaty. I podobają mi się! Kim jestem?

Od kilku lat Hailie Jade spotyka się Evanem McClintockiem. Jednak na ten temat niewiele wiadomo, ponieważ Hailie oddziela życie prywatne od zawodowego. Prawdopodobnie poznali się na uniwersytecie Michigan State University – ona studiowała psychologię a on ekonomię.

Warto dodać, że Evan to wielki fan Eminema, a według magazynu Daily Mail raper od początku wspiera związek córki.

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!
NAJNOWSZE