Dawid Kubacki

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Córka Dawida Kubackiego oglądała skoki w TV. Jej reakcja, gdy zobaczyła tatę rozczula!

2024-02-12 12:11

Rodzina Dawida Kubackiego ma za sobą naprawdę ciężki rok. Na szczęście po wielu przeciwnościach, z którymi musiał mierzyć się skoczek narciarski oraz jego bliscy, w końcu wszystko zaczęło się układać. Sportowiec powrócił na skocznię, a jego ukochana żona, wraz z pociechami, ogląda jego zmagania w Pucharze Świata. Trzeba przyznać, że Dawid ma naprawdę wierne fanki!

Dawid Kubacki zdecydowanie należy do sportowców, dla których rodzina jest najważniejsza. Udowodnił to w poprzednim sezonie, kiedy to ze względu na nagłą hospitalizację jego żony, spowodowaną problemami kardiologicznymi, wycofał się ze startu w Pucharze Świata w Vikersund. Skoczek narciarski mocno zaangażował się w opiekę nad Martą Kubacką, wsparcie oraz przejęcie jej obowiązków domowych. Od zdarzenia minęło już kilka miesięcy, a rodzina Kubackich wróciła już do codzienności, która polega m.in. na celebrowaniu wspólnych chwil i zabawach z dziećmi. Czasami rodzinny czas, szczególnie w sezonie, przerwany jest zawodowymi obowiązkami Dawida Kubackiego. Nikt z jego bliskich jednak nie ma mu tego za złe. Wręcz przeciwnie, rodzina niesamowicie skoczka cieszy się, gdy ten zdobywa kolejne osiągnięcia i spełnia marzenia. Tak było i tym, razem, kiedy to skoczek, wraz ze swoimi kolegami z kadry, rywalizował w zawodach w PŚ w Lake Placid.

Luna o zgłoszeniach eurowizyjnych | Eska reacts

Dawid Kubacki - córka

Córka Dawida Kubackiego zdecydowanie jest jedną z jego najwierniejszych fanek. Potwierdza to urocze nagranie, które jej mama wrzuciła na Instagrama. Widać na nim jak Zuzanna z ogromnym zainteresowaniem ogląda Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich. W pewnym momencie na ekranie pojawia się jej ukochany tata. Reakcja dziewczynki chwyta za serce i niezwykle rozczula.

Tata, kocham Cię! - wykrzyczała mała Zuzia.

Trzeba przyznać, że to jedna z najsłodszych rzeczy jakie dzisiaj zobaczyliśmy. Dziewczynka zapewne jest niesamowicie dumna ze swojego taty i z niecierpliwością czeka, aż ten wróci do domu.

Dawid Kubacki - córka

i

Autor: Instagram/_marta_ku_
Listen on Spreaker.