Coraz więcej szczegółów ze ślubu córki Adama Małysza. Ile kosztowała suknia Karoliny?

2021-09-14 14:03 AM
Iza Małysz i Adam Małysz
Autor: WBF

Karolina Małysz od ponad tygodnia jest mężatką. Córka Adama Małysza wyszła za mąż za swojego ukochanego Kamila Czyża. Ceremonia ślubna Karoliny szybko stała się tematem numer jeden w mediach. Również sama zainteresowana chętnie dzieliła się fotkami ze ślubu.

Temat ślubu Karoliny Małysz nie ustaje. Na Instagramie świeżo upieczonej mężatki pojawiło się mnóstwo zdjęć z ceremonii. Również jej mama Iza Małysz chętnie dzieli się fotografiami.

Media chcą znać każdy szczegół. Choć od ceremonii minął już ponad tydzień, to dopiero teraz udało się ustalić, ile kosztowała piękna kreacja, którą Karolina miała na sobie w dniu ślubu.

Córka Adama Małysza do ślubu przygotowała się perfekcyjnie. Z fotek zamieszczonych w sieci wynika, że miała na tę okazję przygotowanych aż trzy kreacje.

Jedna z nich była autorstwa projektantki Patrycji Kujawy. Jak podaje magazyn „Party”, suknia kosztowała 8 tysięcy złotych i przygotowywana była już jesienią ubiegłego roku. Przy projekcie pracowała nie tylko sama projektantka, ale także cztery krawcowe.

Została uszyta z ok. 40 metrów tkanin i tiulu włoskiego. Zdobiona ręcznie kwiatami i kamykami.

zdradziła w rozmowie z "Party" projektantka.

Prawda, że piękna?

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy na zdjęciach?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu?
Rozpoznajesz tę gwiazdę?
NAJNOWSZE