Conor McGregor przyłapany na zdradzie? Jego kochanka opublikowała wideo z łóżka!

2020-02-20 15:52 kp
Conor McGregor
Autor: Invision/Invision/East News

Conor McGregor ma się z czego tłumaczyć! Nieznana kobieta opublikowała w sieci video, na którym widzimy ją w sypialni z gwiazdorem UFC. Czy Conor McGregor zdradził swoją wieloetnią dziewczynę i matkę swoich dzieci, Dee Devlin? To nie pierwsze tego typu doniesienia na jego temat... Zobaczcie głośne video!

Wygląda na to, że związek Conora McGregora może przejść poważny kryzys. Po tym, jak do sieci trafiło video z zawodnikiem MMA w towarzystwie nieznanej kobiety, w sieci zawrzało. Czy gwiazdor zdradził swoją partnerkę, Dee Devlin?

Nie są to pierwsze oskarżenia o zdradę wobec Conora McGregora. W lutym 2019 roku kobieta o imieniu Terri Murray ogłosiła, że miała romans z zawodnikiem w 2017 roku - tuż przed tym, jak jego dziewczyna urodziła pierwsze dziecko pary. Kobieta twierdziła, że zaszła z McGregorem w ciążę i że jest on ojcem jej syna. Gwiazdor stanowczo temu zaprzeczył i oznajmił, że Murray romansowała z jednym z jego kolegów. 

Conor McGregor miał romans?

Jak było tym razem? Na video, które kobieta o imieniu Kim Hendrick opublikowała w sieci, widzimy mężczyznę wyglądającego jak Conor McGregor śpiącego w łóżku. Filmik został nakręcony przednią kamerą w telefonie, zatem jest lustrzanym odbiciem - na lewym ramieniu mężczyzny nie widać więc tatuaży, które McGregor ma w rzeczywistości. Sama kobieta tańczy na filmiku przy nim i śpiewa piosenkę Girls Have Fun nagraną przez Tygę, G-Eazy'ego i Rich The Kida w styczniu 2019 roku - nie wiadomo jednak, kiedy powstał sam filmik. Zobaczcie:

Przypomnijmy, że Conor McGregor jest w związku z Dee Devlin od 2008 roku. Para ma dwójkę dzieci.

NAJNOWSZE