Gwiazdy

Co za metamorfoza. Cleo nie jest już blondynką! Wygląda teraz zupełnie inaczej

2024-02-27 14:01

Pierwsze promienie słońca, cieplejsze popołudnia i dłuższe dni, to nie tylko zwiastun wiosny, ale także sporych porządków i metamorfoz. Na taką postawiła Cleo, która zdecydowała się odświeżyć swój look i zmienić charakterystyczną fryzurę. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie gwiazda wygląda zniewalająco!

Słowiański image i gęsty, koński ogon szybko stały się znakami rozpoznawczymi Cleo. Wokalistka przyzwyczaiła swoich fanów do blond włosów i długiego kucyka, który towarzyszy jej niemal od początku kariery. Trenerka The Voice Kids nie ukrywa tego, że kitka częściowo jest doczepiana, ponieważ jej naturalne włosy są nieco krótsze i mniej gęste. Często wplata w nią kolorowe wstążki lub inne dodatki pasujące do danej stylizacji. Gwiazda nie ukrywa tego, że to właśnie w takim upięciu czuje się najlepiej, ponieważ żaden z niesfornych kosmyków nie opada jej wtedy na twarz i nie musi co chwilę poprawiać swoich włosów.

Maks on air - Eurowizja, Orange Warsaw

Cleo - włosy

Zagorzali fani, którzy pamiętają Cleo jeszcze z czasów X Factora, zdają sobie sprawę z tego, że look wokalistki zmienił się od czasu, kiedy rozpoczynała swoją karierę. Podczas castingu do muzycznego show również miała długie, blond włosy, jednak jeszcze wtedy nie spinała ich wysoko, a jedynie stawiała na delikatne upięcie grzywki, która odsłaniała jej twarz. Wszyscy jednak dobrze wiedzą o tym, że gwiazda lubi zaskakiwać swoich fanów i chętnie, raz na jakiś czas, wrzuca na swoje media społecznościowe kadry, na których możemy zobaczyć ją w naturalnej odsłonie. Tym razem postawiła jednak na mocną metamorfozę, której zupełnie nikt się nie spodziewał. Odświeżony look gwiazdy mogliśmy zobaczyć w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiadała o najnowszej edycji The Voice Kids. Joanna Klepko zrezygnowała z blondu i przefarbowała włosy na czekoladowy brąz, który znakomicie do niej pasuje. Artystka postawiła na charakterystyczne upięcie, które składa się z dwóch koczków oraz długich warkoczy sięgających jej do pasa.