Ciężarna Małgorzata Rozenek w obcisłym body. Faktycznie tak dużo przytyła w ciąży?

2020-02-18 10:19 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w 6. miesiącu ciąży. Celebrytka wciąż jednak jest bardzo aktywna - właśnie wróciła z USA i... przygotowuje kolejny projekt! Małgosia pokazała na Instagramie zdjęcie z przygotowań do niego. Na fotce ma na sobie jedynie skąpe i obcisłe body, które pozwala dość dokładnie przyjrzeć się jej ciążowej figurze.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Celebrytka jest w 6. miesiącu ciąży i chętnie chwali się na Instagramie swoimi ciążowymi zdjęciami. Gwiazda głośno mówi także o tym, że w ciąży sporo przytyła. Czy rzeczywiście aż tak dużo jej przybyło?

Małgorzata Rozenek tyje w ciąży?

W jednym z niedawnych wywiadów Małgorzata Rozenek przyznała, że w każdej z trzech ciąż mocno tyła.

Parodiując słynny już post Kingi Rusin na temat imprezy u Beyonce Małgorzata Rozenek-Majdan również wtrąciła żart na temat swojej rzekomej tuszy - oceniła, że na zdjęciu z Instagrama ma na plusie "chyba z 30kg".

Czy rzeczywiście aż tyle jej przybyło?

Na nowym zdjęciu - z przygotowań do kolejnego projektu - żona Radka Majdana ma na sobie jedynie obcisłe body, które pozwala dokładnie przyjrzeć się figurze gwiazdy. I co? Ano NIC! Poza wyraźnie zaokrąglonym już brzuszkiem na fotce nie widać ŻADNYCH dodatkowych kilogramów!

NAJNOWSZE