Chynna Rogers nie żyje! Raperka miała 25 lat

2020-04-09 8:39 kp
Chynna Rogers
Autor: Instagram/ Chynna

Ze świata muzyki docierają tragiczne informacje. Nie żyje Chynna, raperka nazywana "kapłanką rapu". O śmierci 25-letniej artystki poinformował jej menedżer. Chynna zaledwie kilka tygodni temu po raz pierwszy występowała w Polsce. Nie było tajemnicą, że raperka walczyła wcześniej z uzależnieniami. Szczegóły na temat śmierci Chynny Rogers znajdziecie na Hotplota.pl

Nie żyje Chynna Rogers, której karierę z zainteresowaniem śledziły w ostatnim czasie media, uważając ją za jedną z najciekawszych młodych artystek na światowej scenie hip hopowej. Na początku marca 2020 roku raperka wystąpiła w Gdańsku. Artystka miała zaledwie 25 lat. Co takiego się wydarzyło?

O śmierci Chynny Rogers poinformował w emailu do magazynu Stereogum jej menedżer, John Miller.

Z przykrością mogę potwierdzić, że Chynna zmarła. Była bardzo kochana i będzie jej bardzo brakowało.

- czytamy.

Chynna nie żyje

Kariera Chynny Rogers rozpoczęła się, gdy była ona jeszcze nastolatką. W wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją modelingową Ford Models. Już wtedy podróżowała weekendami do Nowego Jorku w towarzystwie legendarnego założyciela A$AP Mob, nieżyjącego już A$AP Yams. To on zachęcił ją do rozpoczęcia kariery muzycznej. W 2013 roku na świecie viralowo rozprzestrzenił się jej pierwszy singiel, Selfie.

Chynna nie ukrywała, że w przeszłości walczyła z uzależnieniem od opiatów. W wywiadzie z 2017 roku mówiła, że jest trzeźwa od trzech lat.

Byłam szalony. Nie chciałam dołączyć do statystyk. Nie chciałam skończyć w ten sposób, by ludzie mówili: „A nie mówiłem”. To było trudne. Musiałem odejść na chwilę i zrobić detoks, ale ważne było to, by mieć naprawdę dobry system wsparcia od rodziny i przyjaciół.

- mówiła.

Śmierć Chynny wstrząsnęła jej przyjaciółmi z branży. Informację o tym, że Chynna Rogers nie żyje, skomentowała m.in. Khelani.

Chynna, byłaś ch*** wspaniała... dzisiaj po raz ostatni żartowałyśmy i za tym będę tęsknić najbardziej. Nie wierzę, że to się stało

- napisała na Twitterze.

Przyczyny śmierci Chynny nie są jeszcze znane.

Wyświetl ten post na Instagramie.
sin responsibly 🦇🖤 Post udostępniony przez Chynna (@chizzyano)
NAJNOWSZE