Drake zaskoczony popularnością "Toosie Slide". Hołd dla Michaela Jacksona hitem TikToka

2020-04-08 16:32 mw
Drake
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Jaki kawałek króluje obecnie na TikToku? Oczywiście Drake i jego "Toosie Slide". Kanadyjski raper chyba nie spodziewał się takiego odzewu! Zobaczcie, co sam mówi o popularności "Toosie" w serwisie TikTok.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w ostatnich dniach na TikToku rządzi Drake. Jego kawałek "Toosie Slide" to jeden z najczęściej wybieranych utworów - ostatnio tańczył do niego na przykład pozostający na kwarantannie w Kanadzie Justin Bieber.

Sam Drake przyznał, że nie spodziewał się takiej popularności "Toosie Slide" na TikToku. Raper tłumaczy też, że tworząc ten kawałek nie zakładał, że będzie to utwór taneczny. Chciał tylko oddać hołd słynnemu tańcowi moonwalk Michaela Jacksona.

Jeśli regularnie śledzicie to, co dzieje się na TikToku, na pewno widzieliście już wiele filmików z nowym kawałkiem Drake'a "Toosie Slide"

>> #ZOSTAŃWDOMU a my zadbamy o muzykę. WŁĄCZ TERAZ!

Do słów "It go right foot up, left foot, slide / Left foot up, right foot, slide" tańczył m.in. Justin Bieber, zabawiający swoją wynudzoną kwarantanną żonę, Hailey.

Drake wyjaśnił podczas wczorajszej sesji Instagram Live, że nagrywając "Toosie Slide" nawiązał do słynnego tańca Michaela Jacksona

Nie wiedziałem, że stanie się to piosenką taneczną, ale jest jak jest. Dobrze się bawiliśmy robiąc sobie taką rozgrzewkę. Album jest w drodze

- dodał obiecująco kanadyjski raper.

Cieszycie się?

Hotplota 7 IV

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE