Christian Carino prześladował Lady Gagę po rozstaniu! Prosiła, żeby przestał do niej pisać

2019-04-26 13:35
Lady Gaga, Christian Carino
Autor: Kristin Callahan/ACE Pictures/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Na początku tego roku Lady Gaga niespodziewanie zerwała zaręczyny z Christianem Carino. Powodem rozstania miało być nieodpowiednie zachowanie agenta, który - zdaniem Gagi - nie traktował jej dobrze i nie okazywał wystarczająco uczuć. Koniec związku wstrząsnął mężczyzną, który w kolejnych tygodniach usilnie próbował kontaktować się z wokalistką.

Lady Gaga nie miała czasu rozpaczać po rozstaniu z Christianem Carino. Wokół wokalistki działo się za sprawą filmu Narodziny Gwiazdy tak wiele, że poważna zmiana w jej życiu osobistym przeszła tym razem bez większego echa w mediach. Mało kto zauważył, że w pewnym momencie Christian Carino przestał pojawiać się na filmowych galach u boku gwiazdy.

Do dziś wokalistka nie skomentowała w żaden sposób zerwania zaręczyn z jej agentem. Media donosiły, że Gaga uznała, że jest przez Christiana źle traktowana - przeszkadzała jej zwłaszcza jego zazdrość. To ona zdecydowała o zakończeniu związku.

HOT TEMAT
Justin Bieber, Hailey Bieber

Autor: Omar Rawlings/Getty AFP/East News

Hailey Bieber znów walczy z atakami fanów Seleny Gomez. "Nie uczcie mnie o własnym mężu!"

Christian Carino prześladował Lady Gagę?

Us Weekly donosi, że agentowi bardzo trudno było pogodzić się z rozstaniem z Lady Gagą. Według informatorów serwisu Carino regularnie próbował kontaktować się z gwiazdą. W końcu wokalistka nie wytrzymała i dała mu do zrozumienia, że nie chce utrzymywać z nim żadnego kontaktu.

Prześladował ją. Powiedziała mu, żeby się z nią nie kontaktował

- czytamy w Us Weekly.

Warto przypomnieć, że krótko po rozstaniu w mediach pojawiły się plotki o nowym obiekcie zainteresowania Lady Gagi, którym ma być gwiazdor Avengers, Jeremy Renner.

>> Lady Gaga ma nowego faceta? Gwiazda spotyka się z gwiazdorem Avengers

NAJNOWSZE