Chrissy Teigen w trzeciej ciąży [ZDJĘCIA] Wyskoczyła na zakupy

2020-08-14 12:04

Chrissy Teigen i John Legend nie żartowali, gdy mówili, że marzą o gromadce dzieci! Para właśnie wciela swój plan w życie i czeka na narodziny trzeciego dziecka. Tuż po tym, jak media plotkarskie dotarły do informatora, który zdradził, że Chrissy Teigen jest w ciąży, plotkę tę potwierdziła sama zainteresowana. A paparazzi natychmiast wybrali się na poszukiwanie jej ciążowego brzuszka.

Chrissy Teigen i John Legend walczą w niepisanym konkursie na najfajniejszą rodzinę amerykańskiego showbiznesu! Modelka i muzyk cieszą się dziś dwójką dzieci i uwielbiają dzielić się na Instagramie najmilszymi chwilami w gronie rodziny. Oboje zresztą najbardziej cenią sobie właśnie czas spędzony z dziećmi - gale, wyjścia i imprezy to tylko dodatek do życia rodzinnego.

Dlatego też, gdy oboje zapowiadali, że chcieliby jeszcze powiększyć rodzinę, fani przeczuwali, że nie są to słowa rzucane na wiatr. I proszę - właśnie dowiedzieliśmy się, że Chrissy Teigen jest w trzeciej ciąży. Celebrytka osobiście potwierdziła plotki, które zaledwie kilka godzin wcześniej pojawiły się w mediach.

Gwiazdy jako dzieci. Poznajesz?

Pytanie 1 z 7
Poznajecie tę troskliwą starszą siostrę?
Cardi B

Chrissy Teigen w ciąży na pierwszych zdjęciach

Gdy tylko Chrissy Teigen ujawniła, ze jest w ciąży, paparazzi natychmiast zaczęli uważniej przyglądać się jej krągłościom. Zazwyczaj celebrytkom udaje się pod nieco obszerniejszymi ubraniami ukryć pierwsze miesiące ciąży i cieszyć się nią wyłącznie w gronie najbliższych. W przypadki Chrissy Teigen ewidentnie właśnie zbliża się ten czas, w którym ciążowego brzuszka nie da się dłużej ukrywać!

Paparazzi przyłapali modelkę, gdy wybrała się ostatnio na spacer i zakupy z dziećmi. Choć z daleka jej brzuszek nie rzuca się jeszcze w oczy, doskonale wiemy, że tam jest, co pokazała osobiście na swoim Instagramie.

>> Chrissy Teigen jest w trzeciej ciąży! Gwiazda pokazała brzuszek!

Zobaczcie, jak wygląda "na żywo"!