Chrissy Teigen zachwycona pierwszym trzeźwym wyjazdem do Włoch. Będzie go pamiętać!

2021-08-02 17:20 es
Chrissy Teigen
Autor: Rex Features/East News

Chrissy Teigen słynie z niezwykłej szczerości, z jaką prowadzi swoje social media. Niedawno pochwaliła się fanom, że rzuca alkohol. W przeszłości zdarzało się jej przesadzić i robić rzeczy godne pożałowania. Teraz Chrissy Teigen zachwyca się pierwszy trzeźwym wyjazdem do Włoch. Docenia, że dla odmiany wszystko będzie pamiętać.

Chrissy Teigen dziś jest znana przede wszystkim ze wpisów w social mediach. Modelka zbudowała sobie spore grono wiernych fanów. Jej obserwatorzy doceniają szczerość swojej idolki. Chrissy Teigen dzieli się naprawdę każdym aspektem swojego życia. Opowiada o zabawnych wpadkach w łóżku czy przygodach w samolocie.

Z drugiej strony, porusza także bardzo trudne i osobiste tematy, takie jak utrata ciąży czy problem alkoholowy. Już kilka lat temu Chrissy Teigen wyznała, że nadużywała alkoholu. W trosce o zdrowie swoje i swojej rodziny postanowiła mocno ograniczyć jego spożywanie.

Teraz zachwyca się pierwszym trzeźwym wyjazdem do Włoch!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Chrissy Teigen o wakacjach na trzeźwo

Kiedy od lat wyjeżdżało się na wakacje imprezować i pić, perspektywa spędzania ich na trzeźwo może nie wydawać się tak kusząca. A jednak! W najnowszym wpisie Chrissy Teigen doceniła organizatorów wycieczki jej oraz Johna Legenda. Zdradziła także obserwatorom, że pierwszy trzeźwy wypad do Włoch był wspaniałą przygodą.

Naprawdę dziękuję za sprawienie, że poczułam się taka piękna i pomoc w moim dążeniu do mojego pierwszego trzeźwego, włoskiego wyjazdu. Nawiasem mówiąc, nienawidzę słowa trzeźwy, jest tak odwykowo/medyczne. W każdym razie szczerze mówiąc, bycie trzeźwym podczas czegoś, gdzie zwykle byłam zmarnowana, było takie dziwne. W połączeniu ze wszystkimi szalonymi, gorącymi młodymi modelkami i kolesiami z klubu. Widziałam w kółko swoje młode "ja", o rany, to było szalone. Tak dobrze się bawiliśmy. Nie zrobiłam niczego, czego bym żałowała i cieszę się, że będę to wszystko pamiętała!

Napisała Chrissy Teigen.

Życzymy jej jeszcze wielu wspaniałych wyjazdów bez alkoholu!

NAJNOWSZE