Chrissy Teigen wyznała, że MA PROBLEM Z ALKOHOLEM! John Legend wspiera żonę!

2017-08-31 14:28
John Legend i Chrissy Teigen
Autor: Splash News/East News John Legend i Chrissy Teigen

Mocne wyznanie! Na szczęście Chrissy Teigen nie została z tym problemem sama...

Chrissy Teigen wyznała, że ma problem z alkoholem! Prowadząca Lip Sync Battle Battle w swoim najnowszym wywiadzie przyznała, że zdecydowała się na odstawienie napojów wyskokowych po tym, jak uświadomiła sobie, że traci kontrolę nad piciem!

Chrissy Teigen zdobyła się na odważne oświadczenie! Gwiazda wyznała, że jest zmuszona ograniczyć spożycie alkoholu. W sierpniowym wywiadzie dla Cosmopolitan żona Johna Legenda powiedziała m.in:

"Dotarłam do punktu, w którym piłam za dużo. Przyzwyczaiłam się, że zawsze mam zrobioną fryzurkę i makeup, a w dłoni kieliszek wina. Potem ten kieliszek wina był obowiązkowy przed każdą imprezą. A potem też kilka na imprezach. A potem poczułam się źle, że robię z siebie idiotkę przed ludźmi, których szanuję. To straszne uczucie".

Co ważne, Chrissy Teigen zaznacza, że sama zdecydowała o ograniczeniu picia i nie musiała korzystać z żadnej terapii. Modelka przyznaje, że od kiedy rzuciła picie, czuje się świetnie.

Oczywiście takie decyzje nie przychodzą łatwo, a jeszcze trudniej mówić o tego typu problemach publicznie. Na szczęście Chrissy Teigen ma u boku wsparcie w osobie własnego męża.

John Legend wyznał, że w pełni wspiera swoją żonę.

"Kiedy pomyślała, że powinna mniej pić, obgadaliśmy to razem. Chciałem ją w tym wspierać. Chcę, żeby była szczęśliwa i żyła pełnią życia, jak tylko może najlepiej. No i chciałem, żebyśmy przez wszystko przechodzili razem. Czegokolwiek chciałaby dokonać, zawsze powtarzam jej: Chcę cię wspierać i chcę ci pomagać" - powiedział John Legend.

Jesteśmy pewni, że z takim wsparciem Chrissy nie będzie miała żadnego problemu z rzuceniem picia.

Chrissy Teigen
Autor: ET Chrissy Teigen
Chrissy Teigen i John Legend na gali AMAs 2016
Autor: Rex Features/East News Chrissy Teigen i John Legend na gali AMAs 2016
Chrissy Teigen i John Legend z córeczką
Autor: Splash News/East News Chrissy Teigen i John Legend z córeczką
NAJNOWSZE