Chrissy Teigen

i

Autor: EVGA, SCLA, SANC/Backgrid/East News

Chrissy Teigen znów zaszalała z włosami! Teraz są platynowe

2021-03-27 9:52

Chrissy Teigen zaskoczyła ostatnio swoich fanów decyzją o usunięciu konta na Twitterze. To o tyle szokujące, że Chrissy kochała tweetować i była jedną z najbardziej aktywnych w sieci gwiazd. To jednak nie koniec poważnych zmian. Modelka pokazała na Instagramie swój nowy kolor włosów. Z takim odcieniem jej nie pamiętamy!

Gdy Chrissy Teigen ogłosiła, że usuwa konto na Twitterze, niektórzy komentatorzy wróżyli, że może to być początek końca platformy. Modelka była jedną z najbardziej aktywnych użytkowniczek Twittera z całego świata showbiznesu i codziennie publikowała kolejne wpisy na najróżniejsze tematy - dzieliła się zarówno wydarzeniami ze swojego życia prywatnego, żartami, ale i komentarzami w bardzo poważnych kwestiach politycznych. Jej tweety krytykujące Donalda Trumpa obiegały sieć z prędkością światła.

Jeszcze pod koniec lutego Chrissy Teigen prosiła Joe Bidena, by "odlajkował" ją w serwisie, bo świadomość, że obserwuje ją prezydent USA działa na nią niczym najlepsza cenzura - a Chrissy bardzo lubiła sobie w sieci poprzeklinać. Tym bardziej zaskakująca dla fanów była jej ostatnia decyzja o usunięciu konta na Twitterze. Gwiazda ogłosiła, że nie znajduje tam już niczego pozytywnego i rezygnuje z korzystania z platformy.

>> Chrissy Teigen usunęła konto na Twitterze! Pożegnała się bardzo długim tweetem

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Chrissy Teigen ma platynowe włosy

By dać swoim fanom znać, że wszystko u niej w porządku, Chrissy Teigen dodała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym jednocześnie pochwaliła się nowym kolorem włosów. Modelka wybrała intensywną platynę w morskim odcieniu. Trzeba przyznać, że robi wrażenie!

Nie jest wykluczone, że Chrissy Teigen nie pofarbowała włosów, a wybrała perukę - dokładnie tak samo, jak zrobiła to na początku stycznia, kiedy pokazywała się z fioletowymi włosami. W której wersji ją wolicie?