Chrissy Teigen i John Legend

i

Autor: STFN/Backgrid/East News

Tak poznali się Chrissy Teigen i John Legend. Nic dziwnego, że zaiskrzyło od razu!

2020-12-28 17:03

Chrissy Teigen i John Legend są małżeństwem od 7 lat. To jedna z najpiękniejszych par show-biznesu! Aż trudno uwierzyć, że kiedyś nie byli razem. Sentymentalna Chrissy Teigen wzięła udział w instagramowej zabawie i pokazała fanom zdjęcie z dnia, gdy poznała Johna Legenda.

Chrissy Teigen i John Legend mają za sobą niewątpliwie ciężki rok. Para przeżyła tragedię - modelka straciła ciążę. Na pewien czas zdecydowała się ograniczyć social media, żeby pozbierać myśli.

Od kilku tygodni wygląda na to, że Chrissy Teigen czuje się lepiej. Gwiazda znowu bawi fanów wpisami na Twitterze. Teraz żona Johna Legenda postanowiła wziąć udział w modnej zabawie. Publikuje zdjęcia z różnych momentów życia, o które fani proszą na stories.

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Tak poznali się Chrissy Teigen i John Legend

Chrissy Teigen wzięła udział w instagramowej zabawie. Ktoś z obserwujących poprosił ją o zdjęcie z momentu poznania Johna Legenda. Oto ono!

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?
Chrissy Teigen i John Legend w 2006 roku

i

Autor: instagram.com/stories/chrissyteigen/

Chrissy Teigen i John Legend poznali się na planie teledysku Stereo w 2006 roku. Pozująca w bieliźnie Chrissy była początkującą modelką. Dopiero w 2010 roku otrzymała tytuł „Debiutantki Roku”.

Stereo to singiel z drugiego studyjnego albumu Johna Legenda, Once Again.

Chrissy Teigen i John Legend zaczęli się spotykać i zaręczyli w grudniu 2011 roku. Pobrali się we wrześniu 2013 roku. Teraz są rodzicami czteroletniej córki Luny i dwuletniego Milesa.