Chrissy Teigen i John Legend najpiękniejszą parą? Spójrzcie na ich zdjęcia

2021-10-02 9:01 es

Chrissy Teigen i John Legend są małżeństwem od 2013 roku. Doczekali się dwójki dzieci i nieoficjalnego tytułu najpiękniejszej pary show-biznesu. Modelka chętnie pokazuje fanom ich wspólne życie w social mediach. Są tacy uroczy!

Chrissy Teigen i John Legend poznali się na planie teledysku Stereo w 2006 roku. To singiel z drugiego studyjnego albumu Johna, Once Again. Pozująca w bieliźnie Chrissy była początkującą modelką. Dopiero w 2010 roku otrzymała tytuł „Debiutantki Roku”.

Kilka lat później Chrissy Teigen i John Legend zaczęli się spotykać. Zaręczyny odbyły się w grudniu 2011 roku, a ślub dwa lata później. Teraz są rodzicami czteroletniej córki Luny i dwuletniego Milesa.

Na co dzień wiodą bardzo szczęśliwe życie. Chrissy Tegien chętnie relacjonuje je w social mediach. Gwiazda jednak nie unika tam również trudnych, intymnych tematów. W październiku 2020 roku modelka straciła ciążę.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Czas leczy rany i teraz Chrissy teigen i John Legend wracają do życia. W ich przypadku oznacza to brylowanie na ściankach.

Spójrzcie, jak pięknie razem wyglądają!

NAJNOWSZE