Chris Martin i Dakota Johnson wcale NIE ZERWALI. Bawili się razem na bankiecie!

2019-08-02 14:37 MW
Dakota Johnson
Autor: SplashNews.com/East News

Czy Chris Martin i Dakota Johnson nadal są parą? Niedawno sieć obiegły plotki o ich rozstaniu, ale najwyraźniej były nieco przedwczesne! Według najnowszych doniesień amerykańskiej prasy plotkarskiej, Dakota Johnson i Chris Martin nadal się spotykają! Para pojawiła się na bankiecie, jakie odbył się z okazji zakończenia zdjęć do najnowszego filmu Dakoty Johnson.

Dakota Johnson i Chris Martin nadal są parą!W każdym razie na to wygląda, bowiem oboje widziani byli razem na bankiecie z okazji zakończenia zdjęć do najnowszego filmu z udziałem córki Dona Johnsona i Melanie Griffith.

O sprawie donosi serwis Just Jared. Według jego informatorów Chris Martin pojawił się w towarzystwie gwiazdy "50 twarzy Greya" na zamkniętej imprezie zorganizowanej przez wytwórnię z okazji ukończenia zdjęć do filmu "Covers", w którym występuje Dakota Johnson.

Przypomnijmy, że zaledwie kilka tygodni temu w sieci pojawiły się plotki o rozstaniu pary.

DAKOTA JOHNSON I CHRIS MARTIN NADAL PARĄ?

Status związku Dakoty Johnson i Chrisa Martina z grupy Coldplay od samego początku jest bardzo niejasny.

Pierwsze plotki o ich romansie pojawiły się w październiku 2017 roku. Po rozstaniu z Gwyneth Paltrow muzyk przez chwilę związany był z Jennifer Lawrence, jednak jesienią 2017 roku w jego życiu pojawiła się aktorka grająca Anastazję w filmie "50 twarzy Greya".

Plotki o romansie Dakoty i Chrisa potwierdziły ich wspólne zdjęcia z lotniska, które pojawiły się w sieci w grudniu 2017 roku. Trzy tygodnie później nie było już żadnych wątpliwości. Muzyk i aktorka zostali sfotografowaniu na plaży w Malibu - oboje trzymali się za ręce.

>> Dakota Johnson była w ciąży? Na nowych zdjęciach nie zasłaniała brzucha!

Mimo ujawnienia romansu, Dakota Johnson i Chris Martin raczej unikali rozgłosu. Wiadomo jedynie, co w sumie jest dość zaskakujące, że aktorka świetnie dogaduje się z byłą żoną swojego chłopaka, Gwyneth Paltrow. Za Dakotą przepadają też podobno dzieci Chrisa i Gwyneth, córka Apple i syn Moses.

NAJNOWSZE