Chris Brown oskarżony o gwałt na jachcie! Kobieta twierdzi, że odurzył ją narkotykami

2022-01-28 10:13 mm
Chris Brown
Autor: Rex Features/East News

Chris Brown kolejny raz oskarżony o przemoc! Były chłopak Rihanny tym razem został publicznie posądzony o gwałt. Do zdarzenia miało dojść na wynajętym przez niego jachcie. Towarzysząca mu wówczas kobieta twierdzi, że piosenkarz odurzył ją narkotykami i zgwałcił! Żąda od Browna gigantycznego odszkodowania.

Kolejne oskarżenie na koncie Chrisa Browna. Muzyk został właśnie pozwany za napaść seksualną. Skarżącą jest modelka, z którą dawny partner Rihanny miał pod koniec 2020 roku bawić się na jachcie. Do zdarzenia miało dojść w pobliżu domu Diddy'ego na Star Island. 

Chcąca zachować anonimowość kobieta (w przekazach medialnych występuje jako Jane Doe) twierdzi, że Chris Brown zaprosił ją na jacht, a następnie zaproponował drinka. Modelka miała pójść z piosenkarzem do kuchni jachtu i wypić napój w jego towarzystwie. W pewnym momencie dziewczyna poczuła odpływ świadomości. 

W pozwie czytamy, że modelka czuła się zdezorientowana, senna i niestabilna fizycznie. Z jej zeznań wynika, że Chris Brown zabrał ją do sypialni, a następnie zaczął rozbierać i całować - mimo, iż kobieta mówiła mu, żeby przestał. Wówczas miało dojść do gwałtu.

Jak dotąd 32-letni muzyk nie skomentował oskarżeń. Wiadomo za to, że modelka domaga się od artysty odszkodowania w wysokości aż 20 mln dolarów!

Chris Brown z kolejnym oskarżeniem

Opisany przez modelkę incydent to oczywiście nie pierwszy raz, kiedy Chris Brown oskarżony jest o przemoc wobec kobiet. Piosenkarz zasłynął jako damski bokser już w 2009 roku, kiedy w drodze na galę Grammy pobił swoją ówczesną dziewczynę Rihannę. Został za to skazany przez sąd. 

Ostatnio Brown był oskarżany o przemoc w grudniu 2021 roku. Chris miał zaatakować kobietę we własnym domu. Z jej relacji wynika, że muzyk wpadł w szał i uderzył ją w tył głowy tak mocno, że odczepiły jej się sztuczne włosy. Na miejsce była wezwana policja, ale nikt nie został aresztowany.

WOŚP - ESKA licytacja G20
NAJNOWSZE