Chris Brown był przy narodzinach synka! Pokazał bardzo intymne zdjęcia z porodu!

2019-12-14 19:43 nk
Chris Brown
Autor: www.instagram.com/chrisbrownofficial

Chris Brown długo nie chciał podzielić się z fanami zdjęciami swojego nowo narodzonego synka. W końcu pokazał na Instagramie nie tylko twarz maleństwa, ale także bardzo osobiste zdjęcia z porodówki! Choć piosenkarz rozstał się z matką małego Aeko, i tak postanowił towarzyszyć jej przy porodzie. Na fotkach widać, jak trzyma ją za rękę i tuli.

Chris Brown może i nie ma szczęścia w miłości, ale za to byłe dziewczyny rodzą mu piękne dzieci, a on najwyraźniej spełnia się w roli ojca! Piosenkarz wiosną spotykał się z niejaką Ammiką Harris. Romans skończył się po kilku miesiącach, jednak wkrótce po zerwaniu okazało się, że ta znajomość raczej przetrwa próbę czasu - nie ze względu na łączące parę uczucia, a dziecko, które miało przyjść na świat.

Chris Brown pokazał zdjęcia syna!

Syn Chrisa Browna narodził się 20 listopada 2019. Breezy długo nie chciał pochwalić się nim przed fanami. Zamieścił tylko bardzo lakoniczny post z datą porodu i swoje zdjęcie z uśmiechem. W końcu jednak postanowił podzielić się z internautami swoim szczęściem.

Prawie miesiąc po narodzinach chłopca Chris Brown pokazał nie tylko pierwsze zdjęcie jego twarzy, ale także fotki z porodówki! Okazuje się, że piosenkarz towarzyszył byłej dziewczynie w tej wyjątkowej chwili, a nawet trzymał ją za rękę i przytulał twarz do jej twarzy!

Zobaczcie bardzo intymne zdjęcia Browna z matką jego dziecka, a także fotki samego Aeko Browna!

Wyświetl ten post na Instagramie.
“ BABY AEKO “❤️ Post udostępniony przez CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial)
Wyświetl ten post na Instagramie.
❤️ Post udostępniony przez CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial)
NAJNOWSZE