Cheryl ma depresję? Wstaje z łóżka tylko dla syna!

2019-11-16 13:53 kp
Cheryl (19.04)
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Narodziny dziecka były dla Cheryl jednym z najszczęśliwszych momentów w życiu. Wokalistka od dawna marzyła o dziecku, jednak z powodu nieudanych związków traciła powoli nadzieję na założenie rodziny. Gdy pojawił się Liam Payne, poczuła, że to właściwy partner i właściwa chwila. Związek nie przetrwał, jednak Cheryl ma największy skarb - syna.

Życie osobiste Cheryl nie układało się dotąd dla niej szczęśliwie. Wokalistka ma za sobą dwa rozwody i głośny związek z Liamem Payne, który zakończył się, gdy okazało się, że para nie dogaduje się w podstawowych kwestiach, a piosenkarzowi daleko jest do zaangażowanego w wychowanie syna ojca. Cheryl nie było łatwo pogodzić się z kolejną miłosną porażką.

Na domiar złego gwiazda zaliczyła też poważną wtopę przy okazji muzycznego come backu. Jej singiel Love Made Me Do It oberwał zarówno od fanów, jak i od krytyków, a ona sama została skrytykowana za majstrowanie przy twarzy i eksperymenty z wypełniaczami.

Cheryl ma depresję?

Cheryl dotąd nie udało się wrócić na scenę z sukcesem i wydać nowej płyty. Po miażdżącej krytyce pierwszego singla wokalistka zaczęła zadawać sobie pytanie, czy w muzyce w ogóle jest dla niej miejsce. Od tamtego czasu Cheryl zajmuje się raczej występami w programach telewizyjnych. W takiej sytuacji nie trudno o załamanie nerwowe. Cheryl zaniepokoiła swoich fanów, wyznając ostatnio, że jedynym, co daje jej szczęście, jest jej syn.

Mój syn jest dla mnie całym światem, to on jest powodem, dla którego wstaję z łóżka. Nie wyobrażam sobie życia bez niego.

- powiedziała w ostatnim wywiadzie.

Tymczasem przypomnijmy, że Liam Payne mówił niedawno, że nie było gotowy do ojcostwa, gdy Cheryl zaszła w ciążę.

>> Liam Payne nie chciał być ojcem? "To była najbardziej przerażająca rzecz"

NAJNOWSZE