Cher

i

Autor: Cover Images/East News // GERALLT/East News Posiadłość Cher została wystawiona na sprzedaż

Cher ma problem ze sprzedażą luksusowej posiadłości w Malibu? Przeceniła ją o 10 milionów

2023-03-21 15:08

Cher ponownie wystawiła na sprzedaż swoją posiadłość w Malibu. Tym razem obniżyła cenę o okrągłe 10 milionów dolarów! Czy teraz znajdzie się kupiec, który zechce zamieszkać w tych luksusach. Na terenie nie brakuje basenu, kortu tenisowego, pomieszczenia do medytacji i oczywiście bezcennego widoku na ocean.

Cher usilnie próbuje pozbyć się znajdującej się w Malibu posiadłości. Piosenkarka wystawiają ją na sprzedaż w październiku zeszłego roku, jednak po niedługim czasie oferta została wycofana z rynku. Wówczas cena za nieruchomość opiewała na 85 milionów dolarów. Kilka dni temu oferta wróciła, jednak tym razem cena została obniżona do 75 milionów dolarów!

Cher pozbywa się domu nad Pacyfikiem

Cher od wielu lat jest właścicielką willi w Malibu - kalifornijskim mieście Stanów Zjednoczonych. Diwa kupiła tę imponującą posiadłość w 1989 roku za 2,95 milionów dolarów. Sama willa z kolei została wybudowana w 1999 roku w stylu włoskiego renesansu. Rezydencja znajduje się nad Pacyfikiem. Dom stoi na 1,7 akrach, a na jej terenie znajduje się 40 drzew palmowych, kort tenisowy, dziedziniec, basen, fontanna czy portiernia.

W można znaleźć natomiast 7 sypialni, siłownię, pokój do medytacji czy pokój na peruki. Płytki sprowadzane były prosto z Maroko i Hiszpanii, a marmur i wapień przywieziono z Francji i Włoch. Willa posiada ręcznie kute drzwi z brązu. Skusilibyście się na tak niestandardową nieruchomość?

Shake Your Eska #22 | Asereje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE