Charlize Theron uwielbia życie singielki! Nie spotyka się z nikim od 5 lat

2020-09-18 21:00 es
Charlize Theron
Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Podczas gdy niektóre gwiazdy co tydzień mają nowego chłopaka, Charlize Theron cieszy się życiem singielki. Gwiazda wyjątkowo opowiedziała o swoim życiu uczuciowym. Zdradziła, że od czasu rozstania z Seanem Pennem w 2015 roku z nikim się nie spotykała.

Charlize Theron to idealny przykład silnej i niezależnej kobiety. Gwiazda sama wychowuje dwójkę dzieci. Od czasu rozstania z Seanem Pennem w 2015 roku z nikim się nie spotyka. Zamiast padać w ramiona byle komu, Charlize Theron nie obniża wymagań i czeka na kogoś godnego!

Charlize Theron lubi życie singielki

Podczas swojego występu w czwartkowym odcinku The Drew Barrymore Show, zdobywczyni Oscara opowiedziała trochę o swoim życiu uczuciowym. Dowiedzieliśmy się, że Charlize Theron od 5 lat jest singielką.

Hotplota.pl: Dlaczego Kim Kardashian zniknęła z Instagrama i co w nocy jedzą Bieberowie?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

To nie znaczy, że Charlize Theron wypłakuje oczy z powodu samotności. O nie! Gwiazda chadza na randki i jest gotowa na poznanie kogoś miłego. Ma jednak swoje wymagania...

Moje życie jest naprawdę dobre, więc lepiej, żebyś był w stanie to utrzymać, a może nawet polepszyć, ponieważ po prostu nie zaakceptuję niczego gorszego

Mówiła Charlize Theron.

Wcześniej przez 3 lata gwiazda randkowała z Seanem Pennem. Jednak rozstali się w 2015 roku.

NAJNOWSZE