Channing Tatum zabrał córkę na koncert Jessie J! Co na to Jenna Dewan?

2018-11-02 20:17
Channing Tatum i Jessie J
Autor: @ParisaMichelle / SplashNews.com/East News; Splash News/EAST NEWS

Wygląda na to, że związek Channinga Tatuma i Jessie J to już naprawdę poważna sprawa. Aktor postanowił pokazać nową wybrankę swojej 5-letniej córce. Czy Jessie J i Everly spotkały się po koncercie?

Zagraniczne media żyją od kilku tygodni nowym, gwiazdorskim związkiem - Channinga Tatuma i Jessie J. Siedem miesięcy po ogłoszeniu separacji z żoną Jenną Dewan, aktor niemal już oficjalnie spotyka się z brytyjską wokalistką. Teraz ich relacja przechodzi na wyższy poziom.

Skoro bowiem Channing Tatum zdecydował się na pokazanie swojej nowej dziewczyny córce, sprawa musi być poważna. 5-letnia Everly wzięła razem z aktorem udział w ostatnim koncercie Jessie J w Wiltern Theatre w Los Angeles.

>> Channing Tatum podróżuje z Jessie J po USA! Towarzyszy jej na trasie koncertowej

Channing Tatum poznał córkę z Jessie J?

Zaledwie kilka godzin wcześniej Channing Tatum widziany był przez świadków, gdy opuszczał rezydencję Jessie J. Nie ma zatem wątpliwości, że para spędza ze sobą tak wiele czasu, jak to tylko możliwe. Nie wiadomo tylko, czy aktor zdecydował sie od razu zapoznać córkę z nową partnerką, czy na początek zabrał dziewczynkę jedynie na jej koncert.

A co na to Jenna Dewan? Wiele wskazuje na to, że jej rozwód Channingiem Tatumem ma szansę przebiec w dobrej atmosferze. Dzień przed koncertem Jessie J, małżeństwo spędziło razem wieczór na halloweenowej zabawie z córką.

Myślicie, że Channing Tatum i Jessie J pasują do siebie?

Channing Tatum
Autor: PA Wire/PA Images/EAST NEWS
NAJNOWSZE