Channing Tatum podróżuje z Jessie J po USA! Towarzyszy jej na trasie koncertowej

2018-10-31 14:52
Channing Tatum i Jessie J
Autor: @ParisaMichelle / SplashNews.com/East News; Splash News/EAST NEWS

Channing Tatum jest coraz bardziej zaangażowany w swój nowy związek. Aktor nie chce rozstawać się z Jessie J ani na chwilę, więc towarzyszy jej podczas jej tournee po Stanach Zjednoczonych. Czy to już coś poważnego?

Jeszcze kilka tygodni temu o relacji Jessie J i Channinga Tatuma wiadomo było tylko tyle, że dopiero raczkuje i gwiazdy mają się ku sobie. Teraz okazuje się, że to już poważny związek! W przeciwnym razie aktor nie rzuciłby wszystkiego, by podróżować z Jessie!

Jessie J przebywa obecnie w trasie koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Okazuje się, że niemal na krok nie odstępuje jej Channing Tatum, który postanowił podróżać razem z nią.

Channing Tatum w trasie z Jessie J

Channing Tatum nie zapomina przy tym o swoich obowiązkach rodzicielskich. Aktor robi, co może, by nie zaniedbywać jednocześnie 5-letniej Everly, której matką jest Jenna Dewan.

Lata po Stanach, by uczestniczyć w jej koncertach. Pracuje przez całą dobę, uwielbia być tatą i ma przyzwoitą relację z Jenną. Jessie J jest też przywiązana do swojej kariery. Ma świetne poczucie humoru i lubi spędzać miło czas. To dla nich obojga ekscytujący czas.

- donoszą amerykańskie media.

Życie na nowo próbuje ułożyć też sobie Jenna Dewan. Podobno żona Channinga Tatuma właśnie zakochała się na nowo, co wpłynęło na jej decyzję o złożeniu pozwu rozwodowego. Para ogłosiła seprację już 7 miesięcy temu, a pozew aktorki wpłynął w ostatnich dniach.

>> Channing Tatum i Jenna Dewan rozwodzą się! Aktorka złożyła pozew

Jessie J
Autor: Duncan Bryceland/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Channing Tatum
Autor: PA Wire/PA Images/EAST NEWS
Channing Tatum i Jenna Dewan
Autor: Birdie Thompson/AdMedia/Sipa USA/East News
NAJNOWSZE