Cesar Millan ma problem! Jego pies ZAGRYZŁ pupila Queen Latifah?

2021-09-17 14:52 mm
Cesar Millan
Autor: Backgrid/East News

Zaklinacz psów ma poważne kłopoty! Cesar Millan został pozwany za to, że jego pies rasy pit bull pogryzł gimnastyczkę i zagryzł psa piosenkarki Queen Latifah! To poważne oskarżenia, które mogą zrujnować karierę najsłynniejszego psiego tresera świata!

O sprawie donosi amerykański serwis TMZ, którego dziennikarze dotarli do kopii sądowego pozwu przeciwko treserowi. Cesar Millan posądzany jest w nim o poważne zaniedbanie, przez które jego pies rasy pit bull w 2017 roku dotkliwie pogryzł gimnastyczkę. Kobieta odwiedziła posiadłość Cesara Millana, w której pracowała jej mama. Z pozwu wynika, że kiedy weszła na teren centrum rehabilitacji psów, rzucił się na nią Junior, pies rasy pit bull, który wielokrotnie występował w programach "Dog Whisperer" ("Zaklinacz psów").

Lidia Matiss twierdzi, że rany były poważne i przekreśliły jej karierę sportową, a Cesar Millan wiedział, że jego pies jest agresywny, ale to zlekceważył. Treser podobno odbija piłeczkę i twierdzi, że to kobieta weszła na teren zdając sobie sprawę z zagrożenia.

Pies Cesara Millana zagryzł pupila Queen Latifah?

To jednak nie koniec problemów Cesara Millana. Według źródeł TMZ pit bull słynnego tresera zagryzł psa słynnej piosenkarki, Queen Latifah!

Skarżąca Millana kobieta twierdzi dodatkowo, że pit bull tresera miał na koncie jeszcze inny poważny incydent. Junior miał podobno zagryźć jednego z psów Queen Latifah, kiedy gwiazda zostawiła swoje pupile w centrum Cesara Millana. Treser miał podobno próbować tuszować sprawę i kazać swoim pracownikom mówić, że pies piosenkarki wpadł pod samochód.

Jeśli oskarżenia potwierdzą się, będzie to poważna rysa na wizerunku Millana. W środowisku miłośników psów treser wciąż jest dla wielu osób autorytetem, choć coraz więcej ludzi kwestionuje jego metody pracy ze zwierzętami.

Sonda
Co myślisz o Millanie?
Shanguy - gwiazdy ESKA Live w szczerym wywiadzie
NAJNOWSZE