Celine Dion NIE ma problemu ze swoim wyglądem?! Tak zareagowała na pytanie o wagę

2019-09-30 9:47 AM
Celine Dion
Autor: Swan Gallet/WWD/REX/Rex Fashion/East News

Celine Dion od dłuższego już czasu wygląda bardzo niekorzystnie. Fani i media nieustannie dopatrują się u niej poważnej choroby. Piosenkarka zapewnia, że wszystko z nią w porządku. Czy aby na pewno?

Celine Dion od dawna jest na językach. Wszystko za sprawą swojej niskiej wagi. Artystka sporo schudła, nic więc dziwnego, że fani wciąż się o nią martwią. Wielokrotnie Celine była pytana o powody tak drastycznego spadku wagi, ta jednak zbywała nachalnych dziennikarzy, twierdząc, że wszystko z nią w porządku.

CELINE DION NIE WIDZI PROBLEMU W SWOIM WYGLĄDZIE!

Teraz temat znów wraca! Gwiazda kolejny raz została zapytana o swój wygląd, który od kilku miesięcy nie polepsza się. W wywiadzie dla Entertainment Tonight Dion odpowiedziała:

„Czy coś jest nie tak z moim ciałem?” – odpowiedziała, napinając biceps.

Po tej odpowiedzi, Celine dodała również, że przez ten czas zdążyła się już przyzwyczaić do krytyki pod swoim adresem.

„Jeśli nie chcesz być krytykowany, to jesteś w złym miejscu. Wiem, co jest dla mnie dobre. Uciekam od tego, co nie jest dla mnie dobre. Muszę skupić się na tym, co dla mnie odpowiednie, na tym jak się czuję. Nie możesz zadowolić wszystkich. Ćwiczę balet. Dużo się rozciągam, ponieważ to pomaga mojemu umysłowi, ciału i duszy. Kiedy miałam 12 lat moja twarz była bardziej okrągła, ale ja zawsze byłam bardzo szczupła”. – wyznała artystka.

Wierzycie Celine Dion?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE