Celine Dion ODWOŁUJE KONCERTY! Gwiazda walczy z problemami zdrowotnymi

2021-10-21 10:19 AM
Celine Dion
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Ta wiadomość to cios dla fanów Celine Dion. Piosenkarka na Instagramie poinformowała, że odwołuje swoje koncerty! Niestety artystka zmaga się z problemami zdrowotnymi. Jakimi dokładnie? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Na Instagramie Celine Dion pojawił się niepokojący wpis. Gwiazda zdradziła, że jest zmuszona odwołać swoje najbliższe koncerty. Powód? Problemy ze zdrowiem. Co dokładnie dolega piosenkarce?

Celine Dion na początku przyszłego miesiąca, a dokładnie 5 listopada miała rozpocząć serię koncertów w Las Vegas. Niestety artysta oficjalnie je odwołała, powołując się na problemy zdrowotne z którymi zmaga się już od jakiegoś czasu.

Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]

W oświadczeniu zdradzono, że chodzi o „uporczywe skurcze mięśniowe, które uniemożliwiają jej występy na scenie”. Problemy ze zdrowiem są tak mocne, że artystka ma problem z zaśpiewaniem na próbach, a co dopiero na wielkich występach.

Jestem przez to załamana. Mój zespół i ja pracowaliśmy nad naszym nowym programem przez ostatnie osiem miesięcy i fakt, że nie pojawię się w listopadzie tego roku na koncercie bardzo mnie zasmuca. Moi partnerzy z Resorts World Las Vegas i AEG pracowali przez całą dobę, aby przygotować to zupełnie nowe przedstawienie, które jest absolutnie piękne. Czuję się tak źle, że ich zawiodłam, a szczególnie przepraszam za rozczarowanie wszystkich fanów, którzy planowali przyjazd do Las Vegas. Teraz muszę się skupić na poprawie… Chcę przejść przez to jak najszybciej.

- pisała na Instagramie gwiazda.

Po otrzymaniu tej wiadomości fani od razu zaczęli zastanawiać się, jak będą dalej wyglądać występy artystki. Póki co zostały one przełożone. Większa trasa koncertowa Celine Dion ma rozpocząć się w marcu przyszłego roku. Natomiast w czerwcu ma zawitać do Polski.

NAJNOWSZE