Caroline Derpienski

i

Autor: AKPA

oferta pracy

Caroline Derpienski szuka pracownika. "Kogoś, kto nie mówi po polsku"

2024-04-09 11:24

Caroline Derpienski słynie ze swoich kontrowersji i afer, które głównie sama nakręca. Na swoim Instagramie poinformowała, że poszukuje asystenta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jednym z wymogów jest brak znajomości języka polskiego. Dlaczego? O co dokładnie chodzi?

Caroline Derpienski na dobre zadomowiła się w rodzimym show-biznesie. Okazuje się, że wyszła do swoich obserwatorów z ofertą pracy. Wyróżniła również kryteria, które musiałby spełnić jej przyszły asystent lub asystentka.

Caroline Derpienski była przetrzymywana! Wstrząsające informacje od celebrytki

Caroline Derpienski szuka asystenta

Derpienska zwraca na siebie uwagę od dłuższego czasu. Tym razem zamieściła na swoim Instagramie ogłoszenie, w którym dowiadujemy się, że szuka ona swojego asystenta. Trzeba przyznać, że "dollarsowa królowa" jest dość wymagająca. Jednym z kluczowych kryteriów jest... brak znajomości języka polskiego. "Szukam amerykańskiego asystenta na południu Florydy. Okolice Miami-Palm Beach. Nie trzeba być Amerykaninem. Mam na myśli kogoś, kto nie mówi po polsku" - napisała na swoim InstaStories po angielsku. Wiele osób zaczęło dociekać, dlaczego pojawił się u niej tak "absurdalny" wymóg. Na odpowiedź Derpienski nie trzeba było długo czekać. "Dużo osób pyta mnie, dlaczego nie może być to osoba, która mówi po polsku. Ponieważ dużo moich wrogów ma obsesję na moim punkcie i po prostu, gdy dowiadują się, kto dla mnie pracuje, to podkopują te osoby. Mówię to z całą odpowiedzialnością i szacunkiem" - powiedziała na Instagramie. Celebrytka podała również kolejny powód: "Osoby, które podejmują się pracy jako asystenci, nie mają za dużo pieniędzy w życiu i jak ktoś sypnie większą gotówką za rzekome informacje, za inne rzeczy, to po prostu, te osoby od razu przyjmują ofertę. Ale ja jako osoba odpowiedzialna i która po prostu wie, co mówi i myśli, nigdy nie ufam nikomu, więc ja zawsze jestem okej. A moim wrogom, którzy podkupują mi pracowników, życzę powodzenia" - zakończyła Derpienski. Wszystko wskazuje na to, że nie tak łatwo jest dogodzić "dollarsowej królowej", ale czy ktokolwiek śmiał spodziewać się, czegoś innego?

Caroline Derpienski chce mścić się na wrogach? To DLATEGO miesza w show-biznesie!

derpienski screen

i

Autor: instagram - @carolinederpienski
derpienski screen

i

Autor: instagram - @carolinederpienski

Karolina Derpieńska - Caroline Derpienski - wdarła się szturmem do polskiego show-biznesu jako „Dolarsowa Królowa”. Jest obecnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek. Derpieńska rozwija swoja karierę w modellingu. Ostatnio pochwaliła się zakupem auta Rolls Royce Wraith, który na bocznych drzwiach posiada grafikę z podobizną celebrytki. Auto zyskało nawet własne imię - Dollaroyce - oraz posiada własne konto na platformie Instagram.

Caroline Derpienski zszokowała fanów. Pokazała się bez doczepów i filtrów! "Trzeba wykorzystywać młodość"

CAŁA JA: CAROLINE DERPIENSKI - Zawsze czuję się królową, nawet w piżamie