Caroline Derpieński

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Caroline Derpienski postanowiła pokazać partnera. Chce udowodnić, że go nie wymyśliła

2023-09-21 10:48

Celebrytka regularnie chwali się swoim ekstrawaganckim życiem. Bez większego problemu opowiada również o swojej miłosnej relacji z Jackiem, który jest latynoskim miliarderem. Jak dotąd nie zdecydowała się na ujawnienie jego wizerunku. Teraz jednak zdradziła, że zamierza pokazać światu miłość swjego życia.

Z informacji, które przekazuje mediom celebrytka wynika, że partner Caroline Derpienski jest od niej o 35 lat starszy. Blondwłosa modelka wielokrotnie podkreślała, że tajemniczy Jack jest miłością jej życia, a uczucie, które ich połączyło jest tak silne, że przetrwa nawet najcięższe czasy. Pomimo tego, że Caroline nieustannie pokazuje się na ściankach, udziela wywiadów i chętnie opowiada o swoim bogatym życiu w Miami, to konsekwentnie unika pokazywania swojego wybranka. Latynoski miliarder jak dotąd pozostaje jedną z bardziej tajemniczych postaci polskiego show-biznesu. Wkrótce jednak ma się to zmienić.

Widzowie zachwyceni występem Caroline Derpieński u Kuby Wojewódzkiego

Caroline Derpienski - partner

Narzeczony Caroline Derpienski jest 60-letnim biznesmenem, który na swoim koncie posiada miliardy. Tak przynajmniej uważa celebrytka, która chętnie opowiada o swoim związku z mediach. Wiele osób przypuszcza jednak, że tajemniczy mężczyzna tak naprawdę nie istnieje, ponieważ gdyby rzeczywiście jej życie wyglądało tak, jak je opisuje, to chętniej pokazywałaby zakulisowa kadry. Pikanterii do tematu dodała również Aneta Glam, która zdradziła, że w Miami nikt nie słyszał o polce, a to, co opowiada na temat luksusowego życia i swojego partnera jest wyssane z palca. Co więcej, według Żony Miami 23-latka związana jest nie z 60-letnim Jackiem Jackowskim, a Krzysztofem. Aby to udowodnić opublikowała jego zdjęcia w sieci.

Caroline

i

Autor: Instagram/anetaglam

Caroline zaprzeczyła jednak jakimkolwiek plotkom, a na swoim Instagramie zdradziła, że w ciągu najbliższych dni przedstawi wszystkim miłość swojego życia.

Kiedy pokażesz Jack'a? - dopytywali fani.

Już niedługo!!!!!!!! W tym tygodniu!!!!! - podkreśliła celebrytka.