Agata Rubik, Caroline Derpieński

i

Autor: AKPA Narasta konflikt pomiędzy Agatą Rubik a Caroline Derpieński

Gwiazdy

Caroline Derpieński ostro o amerykańskim życiu Rubików. Będzie kolejna wojna?

2023-10-03 14:33

Caroline Derpieński kontra Agata Rubik! Czy dojdzie do wojny pomiędzy celebrytkami? W ostatnim czasie, uwagę mediów przykuły komentarze Agaty Rubik na temat Caroline Derpieński. Młoda modelka postanowiła ostro zareagować, i w charakterystycznie szyderczym stylu zaatakować żonę Piotra Rubika.

Caroline Derpieński, to 23-letnia gwiazda amerykańskich wybiegów, która uwielbia chwalić się swoim bajecznie bogatym życiem. A 36-letnia Agata Rubik robi dokładnie to samo. Niedawno, wraz z rodziną przeniosła się do słonecznego Miami, skąd publikuje liczne filmiki ukazujące jej prywatne życie. Jak się okazuje, każda z nich ma inne spostrzeżenia na temat Florydy. Podczas jednej z rozmów wspominała, jak trudno się tu żyje, a jeden z fanów skomentował wywody młodej żony Rubika.

- Floryda to nie jest dobre miejsce dla turystów z dziećmi - zaczął. Częste huragany, rekiny tępogłowe, 450 tygrysich ataków w zeszłym roku. W klubach i restauracjach masowy alkoholizm, narkomania, prostytucja. Nawet Derpieński tam biega bez majtek - czytamy na Instagramie.

Najgorsi ci, co bez majtek biegają - odpisała Agata uderzając w Caroline.

Jak dbają o siebie panowie i co na to ekspertka? Męska pielęgnacja bez tajemnic.

Caroline Derpieński przekalkulowała, że Rubików nie stać na życie w Miami

To zaczepka spowodowała ostrą reakcję Caroline Derpieński, która przedstawiła swoje stanowisko w rozmowie z portalem "Pudelek". Młoda celebrytka wyraziła swoje zdanie na temat Polaków uciekających do USA, zarzucając im zakłamanie i działania marketingowe.

W jej opinii, ci, którzy udają, że żyją życiem z bajki w Miami, często muszą pracować na polskich dożynkach, aby opłacić podstawowe potrzeby. Dodaje, że to jest część pewnej strategii marketingowej, która ma na celu zdobycie popularności i statusu "światowych" osobistości. Caroline określa to jako "cyrk i zakłamanie".

Dla mnie ci ludzie to jeden wielki cyrk. Nie stać ich na życie w Miami, a na siłę próbują udawać super życie na Florydzie, pracując co chwile w Kolbuszowie i innych polskich dożynkach, aby opłacić chociaż podstawowe mieszkanie. Myślę, że to zaplanowane działanie marketingowe, aby zdobyć popularność i "światowość" jak najszybciej, a potem za max. dwa miesiące powiedzą nam, że nie wyszło im w Miami (bo nie mają dolarsów) i będą kosić na Polakach szmal na opowieściach o amerykańskim życiu. Cyrk, cyrk, cyrk i zakłamanie - powiedziała Derpieński w wywiadzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Caroline Derpienski przyłapana z mężczyzną. To słynny biznesmen z Sosnowca

Caroline Derpieński sądzi, że Agata Rubik próbuje ją naśladować

Derpieński zasugerowała również, że Agata jest zazdrosna o jej bogate życie w Miami i próbuje ją naśladować. Krytykuje jej narzekania na koszty życia w Stanach Zjednoczonych i wydawanie pieniędzy na podstawowe produkty spożywcze. Caroline zarzuca również Agacie brak dostępu do ekskluzywnych restauracji, sugerując, że nie ma wystarczająco dużo środków, by cieszyć się życiem na Florydzie.

Widać, że zazdrości mi bogatego życia w Miami, bo sama jak wyda dolary na podstawowe produkty spożywcze, to już płacze, że Miami takie drogie, a co dopiero jakby miała chodzić co chwile jak ja do najdroższych restauracji. Auto na kredyt, pieniądze ciągnięte od Polaków z dożynek. Ona to by chętnie bez majtek latała po knajpach. Ale po pierwsze, trzeba mieć pieniądze, żeby pójść do knajpy w Miami, a ona ciągle stęka, że ich nie ma. Po drugie, trzeba być wpuszczonym do dobrej knajpy, co jej nie grozi dodała gwiazda wybiegów.

Sytuacja między tymi dwiema celebrytkami nabiera rozpędu. Czas pokaże, czy konflikt ten będzie eskalował, czy też któraś z nich pierwsza zakopie "wojenny topór".