Cardi B wygrała miliony w sądzie! Youtuberka jednak ją znieważyła

2022-01-26 14:01 es

Cardi B może otwierać szampana! I to nawet piekielnie drogiego... Zagraniczne media donoszą, że raperka wygrała wielomilionowy proces przeciwko youtuberce. Zgodnie z wyrokiem sądu Latasha Kebe znieważyła Cardi B i ma jej wypłacić gigantyczne odszkodowanie.

Cardi B dzięki kontrowersyjnemu wizerunkowi i ostrym tekstom szybko zrobiła imponującą karierę. Jej kawałki błyskawicznie zyskują na popularności. Dzięki temu raperka dorobiła się nie tylko sławy, ale też wielkich pieniędzy.

Trzeba jednak pamiętać, że wraz z karierą idą jej ciemne strony... Cardi B musiała walczyć w sądzie o swoje dobre imię. Youtuberka Latasha Kebe znieważyła ją w swoim nagraniu i decyzją sędziego - słono za to zapłaci!

WOŚP - ESKA licytacja G20

Cardi B wygrała wielomilionowy pozew

Zanim zaczniecie mówić źle o Cardi B, upewnijcie się, że Was na to stać. Youtuberka Latasha Kebe coś o tym wie...Raperka pozwała ją do sądu "w związku ze złośliwą kampanią, mającą na celu zszarganie jej reputacji."

Kebe opublikowała dziesiątki filmów o Cardi B, pełnych oskarżeń i żenujących sugestii. Twierdziła, że raperka zdradziła męża, złapała opryszczkę i... „masturbowała się butelkami piwa na scenach dla striptizerek”.

W trakcie procesu Cardi B powiedziała, że ​​czuła się „samobójczo” w związku z filmami. Dodała, że „tylko zła osoba może zrobić takie gówno”.

W końcu skruszona youtuberka przyznała, że świadomie rozpowszechniała kłamstwa na temat raperki. Nie dziwi więc decyzja ławy przysięgłych, uznająca Kebe za winną zniesławienia i naruszenia prywatności. Jest winna Cardi D 1,75 miliona dolarów odszkodowania ogólnego, 1,3 miliona dolarów opłat prawnych i 250 000 dolarów kosztów leczenia.

Z jakiego stanu pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Z jakiego stanu pochodzi ?Taylor Swift
NAJNOWSZE