Cardi B wytatuuje sobie TWARZ? Ma już pomysł na dziarę!

2022-01-18 12:22 AM

Cardi B słynie nie tylko z muzyki, jaką tworzy, ale też ze swoich szalonych pomysłów. Raperka wzbudza wiele kontrowersji i odważnie wypowiada się na różne tematy. Nie przejmuje się hejtem ani krytyką. Teraz znów zszokowała swoich fanów.

Cardi B uwielbia wpadać na szalone pomysły, którymi potem chwali się ze swoimi internautami. Pomysły są mniej lub bardziej kontrowersyjne.

Cardi B świetnie reprezentuje świat rapu i nie tylko odważnie głosi swoje poglądy, ale też wie, jak się bawić. Znane są imprezy z jej udziałem, gdzie zawsze jest na bogato. Zresztą nie tylko ona kocha życie pełne przepychu. Również jej mąż Offset potrafi nieźle zaszaleć.

Cardi B planuje tatuaż na… twarzy!

Cardi B w zeszłym roku po raz drugi została mamą. Jak każdy rodzic chce swoim dzieciom dać to, co najlepsze. Mała Kulture już teraz jest modnisią, bo bogaci rodzice spełniają każdą jej zachciankę i zasypują mega drogimi prezentami.

Cardi B postanowiła też zrobić coś dla siebie i uczcić narodziny synka. Na Twitterze zasugerowała, że zamierza wytatuować sobie jego imię. Nic w tym oczywiście dziwnego, gdyby nie fakt, że tatuaż planuje wykonać na twarzy!

Gdy tylko na Twitterze zdradziła, że naprawdę planuje wykonać tatuaż z imieniem dziecka na twarzy, fani natychmiast zareagowali, błagając wręcz raperkę, by tego nie robiła.

- Niech Offset zrobi to w twoim imieniu

- Każdego dnia jestem wdzięczna, że nie zdecydowałam się na to w wieku 16 lat

- Cardi nie rób tego

- pisali internauci.

Myślicie, że gwiazda posłucha fanów?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
NAJNOWSZE