Cardi B żąda przeprosin od Nicki Minaj?! „Nie chce kończyć tego roku w niezgodzie”

2019-11-14 12:33 AM
Cardi B
Autor: Rex Features/East News

Cardi B słynie nie tylko z charakterystycznych paznokci, ale także z ciętego języka. Z tą gwiazdą lepiej żyć w zgodzie, w przeciwnym razie może nieźle dać popalić! Wybuchowy charakter Cardi B znają jej bliscy oraz niektóre osoby z branży m.in. Nicki Minaj.

Pamiętacie słynną galę Harper’s Baazar? To na tym wydarzeniu w 2018 roku doszło do jednej z większych dram w show biznesie. Raperki tak się pokłóciły, że Cardi B puściły nerwy i rzuciła w Nicki Minaj… butem! Między dziewczynami było wiele nieporozumień, ale jedną z nich miało być to, jak Minaj wypowiadała się na temat zdolności rodzicielskich Cardi B. Podobno twierdziła, że jej młodsza koleżanka z branży niespecjalnie dobrze radzi sobie w roli mamy.

NICKI MINAJ PRZEPROSI CARDI B?

Od tamtego wydarzenia minęło sporo czasu, jednak Cardi B i Nicki Minaj nadal unikają się jak ognia. Teraz za naprawę całego bałaganu bierze się Cardi B! Ale sposób w jaki to robi, chyba nie przypadnie go gustu Nicki. Żona Offseta chce a nawet żąda, aby Nicki ją przeprosiła! Gdy ją przeprosi konflikt zostanie zażegnany! Sprytne, prawda? Pokojowe podejście do sprawy Cardi B zawdzięcza zbliżającym się końcem 2019 roku. Raperka marzy, by wejść w nowy rok bez kłótni!

 „Nie chce kończyć tego roku w niezgodzie z nikim. Przeproś mnie.” – pisała Cardi B.

 

Nie wiadomo, czy Cardi B zrobiła sobie żarty, czy naprawdę chce przeprosin. Nie wiadomo też, czy odnosiła się ona konkretnie do Minaj, nie wymieniła jej imienia w wiadomości, ale chyba nie ma się co łudzić kogo miała na myśli…

Myślicie, że Nicki przeprosi?

Wyświetl ten post na Instagramie.
I’m ready to forgive ya 😩😂 Post udostępniony przez Iamcardib (@iamcardib)
NAJNOWSZE