Cardi B wkurzona na testy na koronawirusa! Celebryci mają przywileje?

2020-03-26 14:21 kp
Cardi B
Autor: SplashNews.com/East News

Cardi B była jedną z pierwszych gwiazd, która poważnie przeraziła się zbliżającą się jeszcze wiele dni temu falą zachorowań na koronawirusa w Stanach Zjednoczonych. Dzisiaj raperka z niepokojem obserwuje rozwój wydarzeń i nie ma wątpliwości - celebryci mają przywileje! Cardi B zastanawia się, jak to możliwe, że przeprowadza im się testy mimo, że nie mają żadnych objawów choroby.

Amerykańskie gwiazdy, tak jak my wszyscy, z obawy przed koronawirusem nie opuszczają bez potrzeby swoich domów. Stany Zjednoczone to kolejne miejsce po Europie, w którym od wielu dni w ogromnym tempie rozprzestrzenia się wirus Covid-19. Coraz więcej celebrytów w ostatnich dniach ogłaszało, że zachorowało na koronawirusa - to m.in. Tom Hanks, Idris Elba, Olga Kurylenko i Andrew Watt. Testowi na chorobę poddają się kolejne gwiazdy, a wśród nich Kris Jenner i Celine Dion.

Obserwująca wszystko ze swojego domu Cardi B tymczasem zastanawia się... jak to możliwe, że celebryci bez problemów mają wykonywane testy? Zdaniem raperki to po prostu niesprawiedliwe! Skąd te przywileje?

Cardi B atakuje Donalda Trumpa. Gwiazdy mają łatwiej?

[Prezydent Trump] wchodzi na podium mówiąc: „Hej, słuchajcie: jeśli nie macie żadnych objawów koronawirusa - kaszlu, gorączki itp. itd. - nie będziecie poddani testowi, ponieważ nie mamy wystarczająco dużo testów, aby zbadać wszystkich.

- powiedziała Cardi B na Instagramie.

Jeśli celebryta mówi: „Hej, słuchajcie, nie mam żadnych objawów, czuję się dobrze, czuję się zdrowy, nie czuję niczego, ale poszedłem i zostałem zbadany i mam koronawirusa. To powoduje zdezorientowanie!

- dodała.

Cardi B wyjaśniła też, że zna młodą osobę, która miała symptomy podobne do tych, które sygnalizują koronawirusa - nie udało jej się jednak zbadać; zamiast tego usłyszała, że symptomy muszą utrzymywać się przez osiem dni, by wykonano jej test.

Społeczeństwo, ludzie, którzy pracują na stałe, klasa średnia, ludzie, którzy dostają regularne wypłaty, biedni czy cokolwiek innego, nie są traktowani jak celebryci - ci, którzy są tutaj, gwiazdy. Następnego dnia nie dostaną swoich wyników na koronawirusa. Koronawirus jest bardzo prawdziwy.

- mówiła dalej raperka.

Wy też macie takie poczucie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
I said what I said Post udostępniony przez Cardi B (@iamcardib)
Zostańwdomu i zaszalej! Kolorowy makijaż krok po kroku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE