Cardi B twerkuje na kroczu Offseta w prywatnym samolocie. Co jeszcze pokażą?

2020-02-18 13:21 nk
Cardi B i Offset
Autor: www.instagram.com/iamcardib

Cardi B i Offset nie mają oporów przed pokazywaniem światu swojej namiętności bez zbędnej cenzury. Para chętnie chwali się często wulgarnymi zdjęciami i filmikami na Instagramie. Tym razem raperka pokazała symulowane igraszki w prywatnym samolocie. Oto, co za kilka lat obejrzy w sieci ich córka...

Cardi B i Offset kochają obnosić się z namiętnością, jaka ich łączy. Poza córką, Kulture Kiari, i bogactwem, seks to właściwie jedyna rzecz, jaką pokazują na Instagramie, jeśli chodzi o wzajemną relację. Para wrzuciła już do sieci mnóstwo filmików i zdjęć, na których Cardi maca męża po kroczu lub twerkuje przed nim. Widzieliśmy też już symulowany seks i wyuzdane pozycje, o wulgarnych strojach raperki nie wspominając.

Zakochani wiedzą, że właśnie tę bezpruderyjność kochają u nich fani, i nie zamierzają się z nią kryć!

Cardi B tańczy na kroczu męża

Cardi B i Offset są w sobie zakochani do szaleństwa. Chętnie obdarowują się drogimi prezentami, a członek Migos niczym lew broni ukochanej kobiety przed atakami - nawet tymi przypadkowymi i niezamierzonymi!

Ona odwdzięcza się za tę troskę namiętnością, o jakiej każdy facet mógłby pomarzyć!

Tym razem Cardi B zaprezentowała fanom radosne symulowane igraszki z mężem w prywatnym samolocie. W nagraniu, które raperka wrzuciła na Instagram, widzimy m.in., jak Cardi twerkuje na kroczu leżącego na wznak Offseta.

To kolejny "miłosny" filmik, jaki z pewnością za kilka lat obejrzy córka Cardi i Offseta, Kulture Kiari...

Wyświetl ten post na Instagramie.
Having a Little fun GIVE NO FCKS Post udostępniony przez Cardib (@iamcardib)
NAJNOWSZE