Cardi B pokazała figurę i BLOND włosy! Pasują jej?

2020-08-03 15:00 AM
Cardi B
Autor: Rex Features/East News

Cardi B uwielbia szokować, kontrowersje jakie wywołuje od lat wpisują się w jej wizerunek. Uwielbia skandale nie tylko zawodowo ale także na prywatnej stopie. Szokowanie internautów tak bardzo do niej przywykło, że ona sama już nie dba o to, czy wywoła skandal czy nie. Sporo kontrowersji wzbudziła także teraz przy okazji ostatniego postu na Instagramie. Cardi B pozuje w blondzie i skąpej bieliźnie. Hit?

Cardi B to jedna z najbarwniejszych osób w show biznesie. Twardo stąpa po ziemi, mocno brnie do przodu i co najważniejsze rzadko kiedy przejmuje się krytyką! Jednym słowem, idealny materiał na gwiazdę! Cardi B albo się kocha albo nienawidzi. Obok niej naprawdę trudno przejść obojętnie! Ci, którzy ją kochają stoją za nią murem, a ci drudzy wytykają błędy na każdym kroku, głównie w mediach społecznościowych.

Cardi B na Instagramie obserwuje ponad 70 mln osób. Raperka doskonale wie, że nic tak nie przyciąga uwagi jak nagość, więc na jej profilu nie brakuje fotek w bikini czy w skąpych strojach. Ostatni jej post do którego dołączyła tajemniczy filmik również tego dowodzi. Cardi B zapozowała w skąpym bieliźnianym komplecie, czarnych szpilkach i blond włosach! Prawdopodobnie jej nowa fryzura to zasługa peruki, których raperka ma dość sporo w swojej garderobie.

Mam ogłoszenie na jutro. Paaa.

– podpisała post.

 

Podziwiając wdzięki raperki fani przy okazji zastanawiają się, co autorka miała na myśli dając dziwny podpis. Niektórzy liczą, że już jutro Cardi B zawita z nowymi utworami. Podobno jak wcześnie, w czerwcu miała zdradzić, że od pewnego czasu nad nimi pracuje.

Póki co, czeka fanów chwila niepewności. A teraz mogą podziwiać raperkę w nowym wydaniu.

Ps. Jak Wam się podoba? Blond jej pasuje, czy jednak wolicie ją w ciemnych włosach?

Wyświetl ten post na Instagramie.
I GOT A ANNOUNCEMENT TO MAKE TOMORROW! Byeee Post udostępniony przez Cardi B (@iamcardib)
Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE