Cardi B dumna ze swoich operacji plastycznych. „Poczułam się bardzo pewnie”

2021-02-24 15:00 AM
Cardi B
Autor: Walik Goshorn/RTN/MPI/Capital Pictures/Capital Pictures/East New

Cardi B to gwiazda, która otwarcie mówi co myśli i rzadko kiedy ma jakiekolwiek zahamowania. Do kontrowersyjnego stylu bycia raperka zdążyła już dawno przyzwyczaić swoich fanów. Nikogo więc nie powinny dziwić jej ostatnie słowa. Cardi B opowiedziała o operacjach plastycznych. Czy żałuje? Wręcz przeciwnie!

Cardi B jako była striptizerka totalnie nie ma problemu z pokazywaniem swojego ciała. Dzięki czemu na Instagramie fani mogą często podziwiać jej wdzięki. I choć nie jest tajemnicą, że raperka nie stroni od poprawiania urody to teraz jeszcze bardziej otworzyła się na ten temat i odpowiedziała na pytanie, co operacje plastyczne jej dały. A oprócz efektów wizualnych dały naprawdę mocne efekty!

Cardi B w przeciwieństwie do większości gwiazd nie kryje się z tym, że ingerowała w naturę. Tuż po urodzeniu dziecka publicznie wyznawała, że nie może doczekać się aż przestanie karmić piersią i będzie mogła poprawić biust. Kontrowersje to jej drugie imię, nikogo więc to nie dziwiło. Teraz raperka wyznaje, że operacja plastyczne dały jej nie tylko lepszy według niej wygląd ale także poprawiły jej samopoczucie i samoocenę. W wywiadzie dla magazynu Interview gwiazda rapu wyznała, że podczas dzieciństwa, które spędziła na Bronksie zmagała się z wieloma kompleksami, głownie chodziło o ciało.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Wyglądowo Cardi B miała odstawać od swoich koleżanek z dzielnicy, dlatego każdego dnia narastały w niej kompleksy. Miała problem nie tylko z zaakceptowaniem swoich włosów ale także piersi oraz pupy. Większość dziewczyn z którymi trzymała się raperka miały nieco pełniejsze kształty i ciemne kręcone włosy. Jak sama przyznała bardzo od nich odstawała.

Byłam bardzo chuda kiedy byłam młodsza, a na Bronksie chodziło o to aby posiadać dużą pupę. To sprawiało, że czułabym się brzydka i niedorozwinięta.

– wspomina raperka.

Operacje plastyczne wyleczyły kompleksy Cardi B

Za zarobione w klubie ze striptizem pieniądze żona Offseta postanowiła wyleczyć swoje kompleksy i poddać się operacji plastycznej. Powiększyła biust i pośladki.

Kiedy miałam 20 lat poszłam do miejskiego klubu ze striptizem, a tam trzeba mieć duży tyłek. Czułam się z tego powodu niepewnie. A potem poczułam się bardziej pewnie. Wszelka niepewność, jaką czułam w związku z moimi piersiami zniknęła.

– dodała.

Cardi B wspomniała też o swoich włosach, które również były jej sporym kompleksem.

Kiedy byłam młodsza nie wiedziałam, jak dbać o swoje włosy. Dlatego teraz robię własną maskę i dbam o swoje naturalne włosy. Czuje się dzięki temu lepiej. Moje włosy nie były złe bo miałam afro, ale były złe ponieważ nie wiedziałam jak się nimi zająć.

Dzisiaj Cardi B to zupełnie inna osoba, która być może i ma jakieś kompleksy, ale za wiem jak skutecznie przekuć je w atut!

NAJNOWSZE