Bella Hadid i siwa Andie MacDowell w Cannes 2021. Mnóstwo gwiazd! [GALERIA]

2021-07-07 11:02 kp

Gwiazdy długo czekały na moment, w którym stan pandemii umożliwi zorganizowanie festiwalu filmowego z prawdziwego zdarzenia. I doczekały się! Festiwal Filmowy w Cannes 2021 przypomina edycje sprzed wybuchu pandemii koronawirusa. Na czerwonym dywanie pojawiły się więc tłumy uczestników, w tym największe gwiazdy. Zobaczcie zdjęcia!

Ostatni rok był wyjątkowo trudny dla gwiazd, które przywykły do zupełnie innego trybu życia niż ten, który zostały zmuszone prowadzić za sprawą pandemii koronawirusa. Podróżujący po świecie celebryci, biorący udział w najróżniejszych eventach i spotykający mnóstwo osób, zostali zamknięci we własnych domach w oczekiwaniu na spadek liczby zachorowań.

Większość gali 2020 i 2021 roku odbyła się wirtualnie. Gwiazdy z własnych domów dziękowały za przyznane im nagrody, często rezygnując przy tym z przygotowania specjalnej kreacji i wizyt makijażystów. Teraz w końcu mogą odetchnąć z ulgą - Festiwal Filmowy w Cannes 2021 odbywa się w jak najbardziej tradycyjnej formie. Wszystko oczywiście dzięki postępowi szczepień i coraz mniejszej liczby zakażeń.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Gwiazdy w Cannes 2021

Gwiazdy licznie pojawiły się w Cannes podczas pokazu filmu Annette w reżyserii Leosa Caraxa. Na czerwonym dywanie pozowały m.in. Carla Bruni, Helen Mirren, Marion Cotillard czy Andie MacDowell. Ta ostatnia przyciągała wzrok bujnymi, siwymi lokami. 63-letnia aktorka postanowiła zrezygnować z farbowania włosów i zachwyciła naturalnym wyglądem. Obok gwiazd kina na ściance pojawiły się też modelki - Bella Hadid i Candice Swanepoel.

Tęskniliście za takimi widokami?

NAJNOWSZE