Camila Morrone szczerze o związku z Leonardo DiCaprio. Wcale nie jest tak kolorowo?

2020-01-15 13:21 AM
Camila Morrone
Autor: FADEL SENNA/AFP/East News

Być w związku z gwiazdą to nie lada wyzwanie. Wszechobecni paparazzi i wierni fani skutecznie zatruwają życie. Do tego dochodzi Internet, który jak wiemy jest skarbnicą hejtu. Wszystkie te „uroki” zna Camila Morrone, która spotyka się od ponad 2 lat z aktorem Leonardo DiCaprio.

Trudno w to uwierzyć, ale Leonardo DiCaprio od ponad 2 lat ma tą samą dziewczynę! Jest nią Camila Morrone, która właśnie ujawnia, jak naprawdę wygląda związek z gwiazdą pokroju DiCaprio. I wcale nie jest tak kolorowo, jak się może wydawać! W wywiadzie modelka odniosła się do całej otoczki jaka pojawiła się z chwilą, gdy została ona dziewczyną aktora. Camila twierdzi, że do jej życia wkradła się odrobina szaleństwa.

„Większa ekspozycja prowadzi do większego osądu i negatywności. To trochę nieprzyzwoite, ponieważ naprawdę starasz się wykonywać dobrą pracę, być miłym i być dobrą osobą, a tymczasem ludzie mają dla ciebie negatywne rzeczy. Staram się nie dopuścić by negatywne emocje mnie zamęczyły”. – mówiła 22-letnia modelka. 

AL PACINO WSPIERA ZWIĄZEK CAMILI I LEONARDO

Z początku Morrone i DiCaprio zostali skrytykowani za różnicę wieku. Dzieli ich 23 lata różnicy. Do dzisiaj Camila często musi odpierać ataki na swoją osobę. Na szczęście nie jest w tym sama, wsparł ją sam Al Pacino, który spotykał się z jej mamą.

 

„Mój Boże, ludzie są tak źli i pełni gniewu wobec ludzi, których nie znają”. – mówił za pomocą Instagram Stories reżyser.

„Mój Boże, ludzie są tak źli i pełni gniewu wobec ludzi, których nie znają”.

– mówił za pomocą Instagram Stories reżyser.

NAJNOWSZE