Camila Cabello ZNIKNĘŁA? Shawn Mendes znowu sam! [ZDJĘCIA]

2020-05-20 9:28 mw

Co nowego słychać u "shawmili", jak pieszczotliwie fani nazywają związek Shawna Mendesa z Camilą Cabello? Po niemal dwóch miesiącach domowej izolacji dziewczyna Shawna zniknęła! W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia, na których widzimy, jak Shawn Mendes spędza czas w samotności, bez swojej ukochanej. Fani pary z utęsknieniem wyczekują choćby jednego wspólnego zdjęcia Shawna i Camili, jako dowodu, że w ich związku nie dzieje się nic złego. Niektórzy jednak podejrzewają, że brak Camili na zdjęciach oznacza "problemy w raju"...

Niepokój fanów nie jest całkiem bezpodstawny, bo choćby na samym Instagramie Shawn Mendes i Camila Cabello pokazali się ostatnio razem 19 kwietnia, a więc ponad miesiąc temu! W ostatnim czasie do sieci kilkakrotnie trafiały zdjęcia kanadyjskiego piosenkarza, jednak za każdym razem Shawn widziany był bez swojej dziewczyny.

Co robi Camila Cabello i dlaczego nie pokazuje się z Shawnem? Czy w ich związku wszystko gra?

GDZIE JEST CAMILA CABELLO?

Zaniepokojonych fanów na szczęście możemy chyba uspokoić: Camila Cabello nie zniknęła i aktywnie spędza czas domowej izolacji pracując nad nowymi nagraniami. Kilkanaście godzin temu w sieci pojawił się filmik z dziewczyną Shawna Mendesa przed mikrofonem.

Camila wyjaśnia przy okazji, co porabiała w ostatnim czasie.

A więc przed kilka ostatnich tygodni pracowałam dla was na tym jam session!

- pisze Camila Cabello pod swoim nowym filmikiem.

W tym samym czasie Shawn Mendes widziany był podczas kolejnego samotnego spaceru. Fotoreporterzy uwiecznili piosenkarza rozmyślającego na trawniku w pobliżu swojego domu w Miami.

Czy to oznacza "problemy w raju", jak piszą niektórzy zaniepokojeni fani? Niekoniecznie! Może po prostu Shawn wychodzi na samotne spacery nie chcąc przeszkadzać ukochanej w pracy. Póki co trzymajmy się tej wersji :)

Hotplota.pl: ślub Lady Gagi; Katy Perry nago; książka Emily Ratajkowski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE