Shawn Mendes

i

Autor: Youtube.com/ Shawn Mendes

Camila Cabello to szczęściara! Shawn Mendes dla niej nagrał Summer Of Love?

2021-08-20 15:50

Shawn Mendes właśnie wydał nową piosenkę. Niestety Summer Of Love trochę się spóźniła, by mogła zostać hitem wakacji. Jednak z całą pewnością może zostać najmodniejszym kawałkiem miłosnym tej jesieni. Bez dwóch zdań Shawn Mendes myślał o Camili Cabello, gdy pisał ten romantyczny tekst.

Shawn Mendes i Camila Cabello to jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Są młodzi, piękni, utalentowani i przede wszystkim - szaleńczo w sobie zakochani. Niedawno świętowali rocznicę związku. Wygląda na to, że Shawn Mendes postanowił dać ukochanej dodatkowy prezent. Nie ma wątpliwości, że to właśnie Camila Cabello zainspirowała go do nagrania Summer of love!

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Shawn Mendes nagrał romantyczny hit

Ten chłopak śpiewa o uczuciach jak nikt inny! Camila Cabello to wielka szczęściara. Właśnie dziś Shawn Mendes wypuścić nową piosenkę. Summer of love ukazała się od razu z teledyskiem. Nie ma wątpliwości, że inspiracją była Camila Cabello!

Nazywam cię moja senioritą

Nie wiedziałem, jak bardzo cię potrzebuję

Nienawidzę, kiedy muszę cię zostawić

Sonda
Jaka przyszłość czeka "Shawmilę"?

Śpiewa Shawn Mendes.

Cała piosenka to romantyczne wyznanie. Wygląda na to, że Shawn Mendes i Camila Cabello mieli naprawdę udane lato.

Nie możemy też przejść obojętnie obok teledysku. Tym bardziej że jest tam Shawn Mendes bez koszulki... W czasie miłosnego lata nie zapomniał o siłowni, to pewne!