Camila Cabello świętuje ze swoim psim składem. Ale słodziaki!

2021-11-26 20:30 es
Camila Cabello
Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Camila Cabello obchodzi pierwsze od lat Święto Dziękczynienia jako singielka. Niespodziewanie zakończył się jej związek z Shawnem Mendesem. Jak wokalistka radzi sobie z nową sytuacją? Świętuje z najsłodszym składem na świecie!

Shawn Mendes i Camila Cabello byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zachwycali nie tylko na uroczystych galach, ale również na zwykłych zdjęciach z ulicy zrobionych przez paparazzich. Ona publikowała w sieci urocze wyznania, on wyśpiewał jej miłość na nowej płycie.

Niestety wszystko się skończyło i to dość nagle... Jeśli wierzyć doniesieniom zza oceanu, to Shawn Mendes zainicjował rozstanie.

Jak Camila Cabello poradziła sobie z samotnym Świętem Dziękczynienia?

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Camila Cabello świętuje w psim składzie

Podczas gdy większość gwiazd publikuje zdjęcia z wymyślnych kolacji z okazji Święta Dziękczynienia, Camila Cabello opublikowała rozczulające wideo.

Widzimy, jak gwiazda w naturalnym wydaniu siedzi na kanapie z psem na kolanach. Pod meblem czekają jeszcze dwa kolejne zwierzaki.

Jestem szczególnie wdzięczna za to, że cały skład próbuje spędzać ze mną czas podczas medytacji. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia wszystkim!

Napisała wokalistka .

Fani wypatrzyli na wideo Tarzana, czyli pieska, którego Camila Cabello i Shawn Mendes adoptowali razem.

Myślicie, że współdzielą opiekę?

A pamiętacie, jak uroczo wyglądali Shawn Mendes i Camila Cabello na wspólnych spacerach?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE