Kris Jenner dołączy do The Real Housewives of Beverly Hills? Jest komentarz!

2020-09-28 14:00 AM
Kris Jenner
Autor: Rex Features/East News

Wraz z końcem reality show „Z kamerą u Kardashianów” nie tylko dla fanów zakończył się pewien etap ale przede wszystkim dla słynnej rodziny. Z pewnością mocno to przeżyła Kris Jenner, która w rodzinie uchodziła za managera nie do zdarcia. Co teraz stanie się z przebojową Kris? Pojawiły się doniesienia, że przeniesie się do innego show! Ile w tym prawdy? Przeczytajcie!

Kris Jenner to niezwykle przedsiębiorcza osoba. Nie tylko perfekcyjnie współodpowiadała za produkcję reality show, to jeszcze w nim występowała i przy okazji była managerem swoich pociech! Dosłownie – człowiek orkiestra! xD

Teraz gdy rodzina postanowiła, że po 14 latach kończą z nagrywaniem słynnego reality show „Z kamerą u Kardashianów”, fani zachodzą w głowę, co też stanie się z Kris i jak 65-letnia głowa rodziny poradzi sobie bez upubliczniania intymnych szczegółów z życia klanu.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

KRIS JENNER W KOLEJNYM REALITY SHOW? CELEBRYTKA KOMENTUJE!

Niedawno pojawiły się doniesienia, że z pewnością Kris szybko znajdzie sobie zajęcie. Niektórzy podejrzewali a nawet były pewni, że Jenner regularnie zacznie pojawiać się w programie Real Housewives of Beverly Hills. Dzięki temu ona miałaby zajęcie, a produkcja być może dzięki obecności Kris w show stanęłaby na nogi. Podobno ostatnio nie najlepiej wypadają w rankingu jeśli chodzi o oglądalność. Czy faktycznie będzie tak jak spekulują media? Kris zacznie pojawiać się w Real Housewives of Beverly Hills? Jest komentarz od samej zainteresowanej!

Myślę, że zrobiłabym to tylko po to, żeby raz na jakiś czas znów być w reality show i być z moją przyjaciółką Kyle Richards. Ale gdy regularnie robię taki program, w moim życiu dzieje się zbyt wiele… Oni nie potrzebują Kris Jenner w tym programie. Dobrze sobie radzą.

– mówiła Kris w programie u Ellen DeGeneres.

Już wcześniej pojawiły się głosy ekspertów z branży, które mówiły, że Kris z pewnością nie pojawi się na stałe w programie z tego względu, że nie miałaby już takiej kontroli jak przy show „Z kamerą u Kardashianów”, gdzie była także producentem wykonawczym!

NAJNOWSZE